Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Катерина Кувита

Сьогодні відповісти на запитання "Правдивих новин" в якості незалежного політичного експерта погодилась красива молода жінка, координатор громадського руху "Автомайдан Київ" Катерина Кувіта.

Як би Ви охарактерезували роботу сучасної Верховної Ради?

Те, що відбувається зараз у нашому парламенті, важко описати без емоцій. У Верховній Раді панує повний хаос без будь-якого проблиску ідеології. От лише так званий Опозиційний блок в деякій мірі тримається зрозумілої проросійської ідеологічної бази, а все інше - це просто парад неорганізованого популізму.

Чого треба чекати українцям від політики у найближчий час? Що цікаве, на Вашу думку, буде відбуватися у суспільно-політичному житті?

Треба чекати зміни виконавчої влади, відставки Яценюка і Гонтарєвої. Ми не можемо зараз дозволити собі вибори нового президента, та й Верховну Раду, навіть в такому складі як вона є, все ж таки обрали люди, та й парламентські вибори при старій законодавчій системі нічого не змінять. А от для того щоб змінити виконавчу владу не треба ніяких навантажень на бюджет. Арсеній Яценюк за рік свого “прем’єрства” красномовно довів, що він не здатний очолювати Кабінет Міністрів, він взагалі ні на що не здатний, крім пафосу і популізму, і не треба у всьому звинувачувати лише Гонтарєву і Яресько, у вбивстві економіки тут між ними і Яценюком взаємна відповідальність.

Щоб Ви порадили простим людям у наш складний час?

Я порадила б не дивитись телевізор і не читати “поважну пресу” навіть в Інтернеті, бо правду там почути неможливо. Краще поберіжіть свої нерви і психіку. Якщо люди не готові виходити на акції протесту, долучатись до громадських зборів, краще робити свою справу. Якщо допомогаєте нашій армії на Східному фронті, то допомогайте, якщо працюєте, то працюйте, намагайтесь вижити і прогодувати свою сім’ю, а в Інтернеті шукайте нові альтернативні правдиві джерела інформації, а не ті, що працюють на владу.

А щоВи побажаєтє читачам «Правдивих новин»?

Більше позитиву в кожну оселю, весна вже на дворі. Більше уваги дітям, коханим, батькам, друзям. Потрібно більше часу приділяти справжньому життю, а не існуванню в інформаційному просторі держави, він зараз не найкращий. Змінити його власними силами важко, а от створити власний маленький позитивний, сповнений любові, простір і зануритись в нього - цього не вистачає кожному.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com