Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Схоже, що прокуратура вирішила серйозно взятися за міських голів. Ще не встиг у приміщенні Генпрокуратури вивітритися слід харківського "Гепи", як на Різницьку запросили його колегу - запорізького мера Олександра Сіна.

Сіну інкримінували чимало злочинів - тиск на комунальників, організація антимайданів по Україні тощо. Під тиском громадськості мер таки написав заяву на звільнення. Передували цьому "розбірки" у приміщенні Запорізької мерії, де громадськість, начолі із "радікалом" Ляшком вимагала від Сіна іти геть. Очільник Запоріжжя намагався дискутувати з Ляшком чемно, але врешті послав нардепа "дуже далекою дорогою".

Наразі Сіна, якого напередодні було затримано, звільнено під заставу у понад 24 тисячі гривень. Але Запоріжжя залишати йому таки заборонили. Очевидно, причина такого рішення полягає в тому, що правоохоронці начебто ще з січня місяця шукали міського голову. А знайшли та затримали тільки днями.

На вже колишнього мера одягли електронний браслет, який відстежуватиме його пересування та зобов'язали повідомити слідчі огани у разі зміни місця проживання.

Іван Розбаш

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com