Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Ігор Смешко

Ігор Смешко вважає, що некомпетентність та непрофесіоналізм не є реабілітуючими ознаками цього злочину.

Екс-голова Служби Безпеки України, який на цій посаді проявив себе патріотом України і реально боровся з «російською загрозою», та ще й не замішаний в корупційних скандалах, написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Як воєнний вчений, який мав до 1991 року багаторічне відношення до створення ракетної техніки та високоточної, у тому числі, авіаційної зброї, можу свідчити, що ліквідація інституту Головних конструкторів - є національною зрадою України. Тим більше - в умовах війни... Причому, некомпетентність та непрофесіоналізм відповідного керівництва держави у цьому випадку - не є реабілітуючими ознаками цього злочину.»

Так він прокоментував інформацію про те, що Генеральний конструктор авіакомплексу «Атонов» Дмитро Кива переїхав з Києва у Баку, де займеться створенням азербайджанської авіаційної промисловості.

«Так, я прийняв таке рішення. Воно абсолютно обдумано. Сподіваюся, мені вдасться реалізувати авіаційні проекти в інтересах Азербайджану», - повідомив Кива RNS.

Відповідаючи на питання про таке рішення, Кива сказав: «Мою посаду в АНТК «Атонов» просто скасували... За моїми відомостями, зроблено це було за вказівкою "високого начальства". Так що іншого виходу у мене просто не було».

Кива є розробником військово-транспортних літаків Ан- 70, пасажирських літаків Ан- 148 і Ан- 158, регіонального пасажирського літака Ан- 140, військово-транспортного літака Ан- 178.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com