Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порошенко

Журналіст Олександр Ружанський провів детальне політичне і чстково психіатричне дослідження запису у Фейсбуці «солоденького» олігарх-гауляйтера Петра Порошенка.

«ЧИТАЮЧИ ПЕТРА ОЛЕКСІЙОВИЧА.

Вчора, 7 грудня на сторінці Порошенка у ФБ з'явився пречудовий пост смислове навантаження якого я пропоную зараз розібрати.

Отже, поїхали. Перше речення дуже просте.
"Обнадійливі новини з Брюсселя за результатами моїх постійних контактів з лідерами ЄС ."

Взагалі-то, коли кажуть, що з'явилася надія, то тре розуміти, що до цього моменту була повна дупа. Тобто, до 7 грудня пан Порошенко про отримання Україною безвізу відверто брехав. Ну, тут все логічно. Те, що Петро Олексійович супернереальне брехло в Україні знають навіть діти. Навіть ті, які ще не встигли народитися.

Друге речення для розуміння виявляється набагато складнішим.

"Компроміс щодо механізму призупинення безвізу знайдено."

Хм.. Якщо не шукати под мікроскопом у ціх словах подвійний смисл, то виходить так, що в Брюсселі існує якийсь механізм саме призупинення безвізу для українців. Призупинення, а не отримання ! Тобто, ми ще не встигли цей безвіз отримати, а вже є механізм його призупинення. Тут я чомусь готовий Порошенку повірити. Без логічних пояснень. Повірити і все.

Якщо ж припустити, що Порошенко просто переплутав слова "потзупинення" і "отримання" і замінити одне на інше, то нічого особливо надихаючого теж не виходить. Бо компроміс, то завжди не те, на що хтось розраховує з початку. А у Петра Олексійовича, це взагалі може бути зовсім протилежне.

В останньому ж реченні цього мегапозитивного допису від Порошенка ніякого особливого сенсу взагалі немає. Бо яка різниця, скільки європейських установ на рівні послів і євродепутатів будуть мати слово у комппромісі щодо механізму призупинення безвізу, або у тому, що не є таким, яким повинно було бути з початку.

А, забув. Петро Олексійович ще пообіцяв всю цю муйню тримати під особливою увагою. Ось тут віримо, Петро Олексійович, на всі сто! Муйня під вашою особливою увагою, це все на що ми дійсно можемо розраховувати.»

До цього можна додати, що ЗМІ розповсюдили інформацію, що дехто вводить олігарха Порошенка у оману.

ЗМІ сколихнула новина про те, що скандальну телевежу на горі Карачун було офіційно відкрито Порошенком (під час бутафорської церемонії служба охорони не допустили «до тіла» чотирьох журналістів, яких запідозрили в тому, що вони можуть задати олігарху незручні запитання). Однак, про те, що телевежа готова, було відомо ще 10 листопада за інформацією на сайті КРРТ. І тоді вівся монтаж антенно-фідерних систем. Зі слів Анатолія Антоненка, експерта з телекомунікації, телевежа без фідерних систем та передавачів – просто металева конструкція, і користі з неї мало, адже вона не виконує свою головну задачу - транслювання сигналу. Прогнози керівництва концерну щодо повного запуску телевежі були на 16 листопада, до Дня працівників радіо та телебачення, однак і тоді на Донбасі була «тиша».

5 грудня, все ж таки, відбулось урочисте відкриття   щогли, але все одно у експертів, щодо цього дійства більше питань чим відповідей.  Однозначної інформації про  те, чи  дійсно телевежа розпочала  транслювання сигналу не має. З джерел ЗМІ відомо, що транслювання  каналів ЛИШЕ ПЛАНУЄТЬСЯ, яке  включає в себе: 15 загальноукраїнських TV-каналів і 7 радіостанцій.  Хоча на сайті КРРТ, стверджують що вишка вже розпочала мовлення.  

Після вищевикладеного стає зрозуміло, що керівництво КРРТ навмисно ввело в  оману главу держави, і  пропіарене відкриття телевежі на Донеччині   - всього лиш святкування   отримання Сертифікату на відновлену щоглу радіотелевізійної передавальної станції Краматорськ, яким Державна архітектурно-будівельна інспекція зафіксувала відповідність закінченого будівництва. Цей документ просто засвідчує  що всі металеві конструкції встановлені і готові до технічних робіт.  

Лідер ГО «Інформаційний Майдан» Павло Білоножко  переконаний що станом на 5 грудня, після встановлення металевих конструкцій, на телевежі нічого не змінилось: «За моєю інформацією  транслювання телеканалів до  сих  пір не ведеться, і можливо,  почнеться десь  на наступному тижні.  Президента просто вводять в оману, тим що будують такі недолугі вежі, тому що умисно її зробили короткою, і це вимагає тепер за їх логікою будівництво ще однієї вежі, що призведе до величезних додаткових затрат, які вигідні горебудівельникам з Концерну РРТ, тому що при будівництві краматорської (вежі) за підрахунками експертів вкрали близько 4 млн. гривень. Будівництво телевежі у 186 метрів – це вирішення однієї локальної проблеми, але створення в майбутньому серйозних набагато більших і складніших проблем. Навіть Тетяна Попова відзвітувала перед своїми російськими кураторами, що вежа не добиває до окупованих територій. І мабуть все ж таки Краматорську вежу простіше добудовувати, тому що це швидше і набагато дешевше ніж будувати нову десь, адже горебудівельники КРРТ по-перше будуть будувати років десять, а по-друге знов вкрадуть бюджетні кошти.»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com