Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
війна

З середини квітня 2014 року до 1 грудня 2016 року на Донбасі загинули не менше 9758 осіб, з них понад 2 тисячі – мирні громадяни.

Про це заявили в четвер в Управлінні Верховного комісара ООН з прав людини (УВКБ), повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Ще близько 22 800 осіб отримали поранення.

У документі УВКБ ООН також констатується «провал» з питання імплементації «мінських угод», укладених в лютому минулого року. За повідомленням агентства ЕФЕ, у Всесвітній організації також підкреслили, що обидві сторони конфлікту “не вживають достатньо заходів пересторог для того, щоб уникнути руйнування базових послуг на зразок шкіл, дитячих садів і лікарень”.

В ООН також висловили стурбованість тим, що у жителів районів, в яких тривають бойові дії, немає свободи пересування, а внутрішньо переміщені особи в Луганську і Донецьку «не мають можливості отримувати соціальні пільги», такі як пенсії. В УВКБ ООН також висловили особливе занепокоєння умовами утримання ув’язнених у вищезазначених районах, оскільки вони можуть зазнавати тортур та інших видів нелюдського спілкування, таких як сексуальне насильство або насильство за гендерною ознакою.

Тим часом «мінські контактери» ніяк не можуть домовтитсь про обмін полонених. Складається враження, що обидві сторони навмисно затягують переговори.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com