Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
герої

Рік тому під час спецоперації СБУ загинув герой України, справжній філософ і патріот Олег Мужчиль (друг Лісник).

Журналіст Ігор Громов пише у Фейсбуці:

«Ми зустрічаємось сьогодні, 09 грудня о 18:00 біля пам'ятної дошки героям-революціонерам, що загинули за Правду - Олександру "Білому" Музичку та Олегу "Ліснику" Мужчилю.»

Цікавий запис також зробив у Фейсбуці активіст Андрій Крижевський:

«Лісник для нас був провідником хоча ніхто його не вибирав і він був сам проти, для нього пріоритетом була рада командирів!

Його втрата дуже вплинула на весь націоналістичний революційно-повстанський рух, суки розпрямили плечі і втратили страх, але ми вам його повернемо!

Для нас Лісник був мега чувак, якого поважали і розраховували на його підтримку і за яким справжні праві стали б без вагань! Він був як вчитель, якого зараз дуже дуже дуже не вистачає, не вистачає його поради, його підказки.

Також хочу пригадати той день коли покидьки за наказом зрадника прийшли вбивати Лісника, ми з ним переписувалися завжди в безпечній програмі, в той день 9 грудня він був не такий як завжди навіть новина про рошен ніяк не вплинула, і він пише що "немає ніякого націоналістичного руху в Україні і немає з ким боротися за Україну всім пофігу" я йому пишу як немає, є Сонечко є друзі є наші прихильники але відповіді я й досі не маю тому що в цей час коли я йому написав Лісника вбивали, бог свідок що я пишу правду, особливо тім що думають що лісник жид чи засланий, які навіть не мають уявлення що це за людина була!

Хочу сказати побратимам, щоб не опускали рук, а боролися! Для нас дуже велика втрата Лісник, це як ти пішов в бій з тисячу бійцями і не встиг сказати в атаку як вже всі мертві! Але всі знання які залишив Лісник ми ними користуємося і використовуємо!

Для багатьох смерть Лісника й досі не підлягають уяві, друзі ще чекають що ось він зараз про себе дасть звісточку. Ви не чикайте, а почитайте Лісника та дійте, А він нам допоможе!

09 грудня 2016 року - річниця підлого вбивства народного Героя України "Лісника". Його було по-звірячому розстріляно CБУшною Альфою прямо у квартирі звичайної багатоповерхівки на Оболоні.

Ми зустрічаємось о 18:00 біля пам'ятної дошки героям-революціонерам, що загинули за Правду - Олександру "Білому" Музичку та Олегу "Ліснику" Мужчилю.

Сонечко бажає всім побратимам які вірили ЛІСНИКУ, не опускати руки і боротися до перемоги! За нами правда! А ворогам смерть!

Слава Ліснику!»

Мемориальна дошка встановлена на Бесарабській площі в Києві, на фундаменті колишнього істукана Леніна. Її декілька разів обливали червоною фарбою — вороги бояться навіть мертвих Сашка Музичка і Олега Мужчиля.

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com