Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця

У Вашингтоні відбулися слухання на тему клептократії та корупції режиму Путіна і підконтрольного йому режиму Порошенка.

Про це розповів екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, передають "Українські реалії".

«На жаль, на українських каналах ця інформація не пройшла. Так ось, 7 грудня, в Конгресі, в Палаті представників і в Комітеті закордонних справ були міжнародні слухання на тему клептократії та корупції в Україні та Росії. І, на мій погляд, ці слухання є дуже важливими, тому що сенатори і конгресмени, неурядові організації, а також незалежні журналісти представили докази корупції в Україні. І найголовніше, робилися висновки, які дуже важливо було б почути українській владі. Ці висновки сконцентровані в двох рядках, які я вам зараз надам», - розповів політик.

«У заяві за підсумками слухань у Вашингтоні кажуть, що нинішня українська влада не здатна забезпечити в країні верховенство права, не здатна зупинити корупцію і розкрадання. Більше того, самі можновладці використовують західні країни для того, щоб ховати награбоване - вілли в Іспанії, заводи в Литві і так далі. І це йдеться про першу особу держави, чинного президента України», - повідомив Наливайченко.

«І потрібно розуміти, що стенограма цього засідання разом з висновками розсилається всім світовим політикам, вона лягає на стіл тим, хто приймає політичні рішення в усьому світі. Вона не засекречується, на відміну від нашого парламенту, від громадян і журналістів, а знаходиться у відкритому доступі», - заявив він.

«Я вважаю, що це було першим кроком нової адміністрації обраного президента Дональда Трампа, яка чітко позиціонує себе. І корупція в Росії буде переслідуватися по всьому світу, і корупція в Україні. Тобто не думайте, що за розмовами про те, проросійський буде кандидат чи ні, нам буде дозволено так само красти, як крали останнім часом люди у владі», - сказав на закінчення Наливайченко.

Власні джерела «Правдивих новин» також повідомляють, що у найближчі дні про свою відставку оголосить пахан злочинного угрупування МВС Арсен Аваков (Авакян). Про те, що «міністр Фейсбуку» Аваков фактично «замовк» на своїй сторінці у соцмережі помітили вже помітили не лише аналітики й журналісти. У соцмережах ходять чутки, що заяву Аваков оприлюднить у вівторок. Скоріше за все, зараз він перебуває за межами України і повертатися начебто не збирається.

Зрозуміло, що Порошенко призначить на це місце свою людину (в такій ситуації, це може бути лише ідіот-самогубця, але ж ідіотів у владі вистачає). Навряд чи це врятує «солоденького» олігарха.

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com