Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
два підрахуя

Підозра нелегітимному голові ЦВК,  Михайлу Охендовському була оголошена після проведення експертизи зразків його підпису.

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в інтерв'ю Радіо Свобода.

«Чесно кажучи, така справа дуже непроста. Дуже довготривала експертиза зразків підпису пана Охендовського. Зазвичай ця експертиза проста. Вона робиться буквально за декілька днів. Але чомусь саме по цій справі експерти дуже довго давали нам цей висновок. Але дали цей висновок позитивний. Тому, відповідно з урахуванням цього висновку і зібраних усіх доказів, була оголошена підозра», - сказав Ситник.

«Орденоносець» Охендовський брав гроші з чорної каси партії «Регіонів» і безсоромно за них розписувався. Та й усі останні вибори проводив за «російськими технологіями», які його попереднику «підрахую» Ківалову і не снилися, то ж не дивно, що в нього найрозкішніший палац з геть усіх українських чиновників.

Коментуючи клопотання Охендовського про припинення провадження проти нього, директор НАБУ сказав: «Дане клопотання буде розглянуте, відповідно до чинного законодавства, і буде надана відповідь пану Охендовському».

Він підкреслив, що «на думку і детективів, і прокурорів, у слідства достатньо доказів, які дають підстави для оголошення цієї підозри».

Треба нагадати, що Охендовський — шахрай, спійманий на гарячому усією Україною, крім того, що «термін зберігання» цього «педрохуя» на посту голови ЦВК закінчився ще у 2014 році. Зараз користувачі соцмереж розмірковують над тим, як олігарх-клептоман Порошенко спробує «відмазати» свого улюбленого голову ЦВК. А може просто порадить йому втекти в Ізраїль?

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com