Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Верховна Рада

Як відомо, добрі й чесні справи рідко роблять вночі, от і вчора бридкі кнопкодави ВРУ зібралися в одну з самих темних ночей (астрономічно) цього року, щоб влаштувати ритуал затвердження антидержавного бюджету.

Офіційно це звучить так: Верховна Рада України в ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також в 3%.

В НБУ ж очікують зростання ВВП на рівні 1.1%, що насправді є не зростанням, а продовженням падіння.

За проект закону про державний бюджет (№5000) проголосували 274 кнопокадава при необхідних 226. Представляючи документ, міністр фінансів України Олександр Данилюк відзначав, що Бюджетний марафон підходить до свого завершення.

«Уряд подав бюджет вчасно з дотриманням усіх термінів і процедур, але традиції приймати бюджет вночі біля ялинки виявилися сильнішими, - зазначав міністр. - Але принципи побудови бюджету - це реалістичність, перспективність і прозорість».

Про так звану «прозорість» Кабміну Вована Гройсмана сьогодні зранку пригадав екс-нардеп Євген Жовтяк. Про це він написав у Фейсбуці:

«Кабмін, Міністерство охорони здоров'я і велика армія грантоїдів уже четвертий тиждень пишуть Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я, яка "прийнята" Кабміном 30 листопада 2016 р.!
Якби "прийнята" Концепція існувала 30.11.2016 р. у письмовому вигляді, то була б опублікована відразу, як інші документи, що були прийняті того дня! Адже жодних змін до "концепції" на Кабміні не вносилось...
Станом на 7-50 21.12.2016 р. концепція не опублікована, хоча, за твердженням Прес-служб Кабміну і МОЗ "вступила в дію" 30.12.2016 р.»

Приблизна так і буде виглядати «прозорий» бюджет геноциду нації, який підготували для українців хижі чужінці, в цілому, тож не дивно, що користувачам соцмереж темні ритуали влади україножерів не сподобались. От, наприклад, Оксана Хабірова пише у Фейсбуці:

«Даеш бюджет!
Даеш легалiзацiю грального бiзнесу!
Розвалювати краiну, так з музикою!
Рiк ледачити, але перед святом день не iсти, нiч не спати!
Все, 2017 зустрiчаемо з зарплатнею в 3400 i танцюемо стриптиз, бо останнi штани пiшли на уплату комуналки, ура!»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com