Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
мукачівські партизани

Сьогодні, у середу, 28 грудня, о 09:30 - Мукачівський міськрайонний суд - судове засідання по справі «мукачівських партизанів».

Треба зазначити, що відчуваючи хвилю народного гніву, мафіозна система вже починає давати збої. Першою ластівкою стали звільнення у  Вінниці Юрія Павленка (Хорта), а в понеділок у Маріуполі була напівперемога у справі «равликів», яких кинули за грати донецькі мусора-сепари  на чолі з виродком Аброськіним. Як повідомляє Комітет визволення політв`язнів, вирок був таким: Усім (Богдану Чабану, Олександру Крюкову та Борису Овчарову) і тим партизанам, яких було заарештовано разом з ними (Костянтину Кривичу, Андрію Попику, Вадиму Жуковському, Владиславу Дасюку, Олегу Шашері, Юрію Ридьку) дали 4 роки з відтермінуванням 2. Тобто, по простому, - умовно.

Цікавий допис зробив на своїй сторінці у Фейсбуці журналіст Олександр Ружанський, який і сам на початку року був кинутий за грати лише за те, що звернув увагу громадськості на масштабну корупцію «прокурора АТО» Кулика:

«Оскільки свіжих, особливо цікавих новин немає, пропоную розглянути низку не дуже старих у формі запитань до деяких правоохоронних керманичей.

- Пане Грицак! Що там у нас з викрадачами Ілюши Богданова? Коли суд? Ми би в Харкові хотіли подивитися в очі цих негідників. Ви ж нам їх не показали, а ми вважаємо, що ворогів, які працюють на ФСБ треба знати в обличча.

- Арсен Борисович! Як там банда грабіжників на новеньких Лендкрузерах, яка тікала з Княжичей? Теж цікаво побачити довбойобів, які на дєло їдуть на власних, коштовних автівках. Це ж унікальні люди ! Країна повинна знати своїх "героїв", а ви їх теж засекретили. Хотілося б ще про балістичну і судово-медецинську експертизи почути. В тому сенсі, як п'ятьом поліцейським вдалося перестреляти один одного так, що навіть поранених не залишилося. Просто цікаво, хто кому контрольний постріл зробив.

- Юрій Вітальйович! Як там почувають себе земельні ділянки від Гепи на підставні кооперативи? То ви так шашкою махали кілька місяців тому, що багатьом в Харкові вітром капелюхи поздувало. Разом з їхнім баблом з кишень. Але ж якось воно все у цьому повітрі й підвісло. А люди нервують. Бояться, що знов махати будете. Ну, допоки ви на посаді генпрокурора. Для вас по другому колу тему запустити не проблема? Отож.

- Панове Ситник і Холодницький! А що з отою дєвушкою в мантії, яка 500 тищ долярів в декларацію не внесла, а коли ці грошики поцупили погані хлопці, прибігла до поліції. Типу, караул, на пів-мільйона уйов пограбували ! Нам всім цікаво, так було в неї бабло в натурі, чи ні? Якщо було, то де справа за подання недостовірної інформації в декларації ? Якщо справи нема, то тре розуміти, що й таких звичних для судді грошей в неї теж не було.

Насправді, таких питань вагон і ще кілька вагонів. Проте, хотілося хоча б на ці послухати більш-менш розумні відповід.

ПиСи. Забув. Є ж питання до Толі Матіоса!

Паскудо, ти коли анігілюєшся к *уям з державних органів?»

Хотілось би пояснити представникам силових структур, в тому числі тим особам, які «по долгу служби» читають «Правдиві Новини», що при будь-яких зовнішньополітичних і внутрішньополітичних раскладах злодійських режим Порошенка-Авакова приречений і протягне максимум до весни. Розумово відсталі поліцаї цього, звісно, не можуть зрозуміти, але навіть судді це вже відчувають. Робіть висновки, холопці державні, чи голова вам тільки для того потрібна, щоб скласти її за Ліпецьку фабрику?

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com