Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
нова полюція

Важко знайти в світі країну, де представники правоохоронних органів постійно брешуть громадскості. На жаль, в Україні немає правоохоронців, а владоохоронці постійно змагаються між собою у демонстрації цинічних побрехеньок.

Олександр Волков зробив дуже коректний запис у Фейсбуці:

«Виконувач обов'язків Глави Національної поліції України Вадим Троян, що не далеко пішов по рівню розвитку від своєї попередниці, опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці пост з рекламою деякого додатку для мобільних телефонів під назвою "Моя нова поліція".

Цей додаток зроблений так само криво, як і реформа МВС, але пост не про це. У цьому додатку міститься недостовірна інформація, яка може вводити людей в оману (на мій погляд, саме це і є основною метою). Так, в додатку говориться, що "доказом правопорушення є оцінка посадовцем обставин справи". Це абсолютно маячне твердження, що не мають нічого спільного з чинним законодавством.

У результаті ми маємо ситуацію, при якій вищий посадовець поліції сприяє поширенню недостовірної інформації.

Відмітно, що цей пост лайкнули такі відомі недоюристы, як Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко.

Створюється враження, що команда недорозвинених реформаторів, після невдалої спроби законодавчо проштовхнути придуману ними ж "презумпцію правоти поліцейського", вирішила тупо обманювати людей.»

Геннадій Боценюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com