Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Маккейн

Передноворічний візит до Києва впливового сенатора-республіканця Джона Маккейна став неприємним сюрпризом для проросійського режиму Порошенка.

Цілком зрозуміло, що Маккейн привіз ненажерливому олігарху Порошенку «останнє попередження» від уряду сполучених штатів. Можливо, нагадували і про жахливу корупцію, і про Ліпецьку фабрику, і про панамські офшори, орденом Свободи, який подарував гостю Порошенко, в такій ситуації не відкупишся.

Цинічний олігарх запропонував американським сенаторам поїхати на Донбас і переконатися в тому, що російські війська не виконують своїх обіцянок, нібито вони про це не знають!

До речі, Джон Маккейн заявив, що США не підуть на угоду з російським диктатором Володимиром Путіним.

Про це Маккейн сказав в інтерв'ю Радіо Свобода, в якому також брали участь сенатори Ліндсі Грем і Емі Клобушар.

За його словами, будь-яка угода з Путіним шкодить наявним принципам свободи і демократії. І це в той час, коли Порошенко не бачить іншої альтернативи, як виконувати в односторонньому порядку «нормандські договорняки» з Путіним, в тому числі таємні.

США на державному рівні визнають агресію Росії проти України, а банда україножерів на чолі з Порошенко робить усе можливе, щоб факт війни і окупації не визнавати юридично.

Схоже, що бариги скоро «дограються».

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com