Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
орда

Єврейсьскі авторитети поступово привчають українське суспільство до думки, що начебто Україна вже програла війну проти Росії.

Лише 4 січня Адміністрація президента України спромоглася відреагувати у The Wall Street Journal на провокативну статтю зятя колишнього презика Кучми, мільярдера Віктора Пінчука, надруковану в цьому ж таки виданні тижнем раніше. Заступник голови АП Костянтин Єлісєєв запевнив, що компроміси на умовах Росії є неправильною політикою для миру в Україні (Compromises on Russia’s terms are the wrong policy for peace in Ukraine).

«При цьому досі ніхто так і не звернув увагу на відсутність логіки у склепаному олігархом (?) тексті. І це не може не дивувати. Бо «компроміси» Віктора Пінчука – це примітивно змонтовані в Кремлі пропозиції Україні. Так і хочеться вигукнути: «Тщатєльнєй нада работать, тщатєльнєй», — пише на сайті «Радіо Свобода» пубіцист Олег Романюк.

Яскравим підтвердженням існуючої колаборації серед найбагатших євреїв України стала скандальна стаття Віктора Пінчука у The Wall Street Journal під назвою «Україна має піти на болісні компроміси заради миру з Росією». Підзаголовок статті був теж доволі провокативний: «Крим не має стати на шляху угоди, що завершить війну».

Пінчук пропонує українцям забути про окуповані Крим і Донбас, встати на коліна перед Москвою і благати кремлівських карликів дотримуватись «мінських угод». Відверті зізнання єврейського мільярдера викликала хвилю жорсткого обурення в українському суспільстві, і навіть посол України у США розкритикував Пінчука за статтю про «болючі компроміси».

Микола Крамольник

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com