Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Гройсман

Україна зайняла перше місце у рейтингу корупції у сфері бізнесу серед 41 країни.

Про це свідчать дані міжнародного дослідження Ernst & Young, передає "Дзеркало тижня".

Відповідно до опитування, 88 відсотків респондентів вважають, що корупція широко поширена у сфері бізнесу України.

Найнижчі показники корупції у цій галузі мають Данія, Норвегія та Фінляндія.

Крім того, 77 відсотків опитаних з усіх країн заявили, що корупція є виправданою, коли допомагає бізнесу уникнути банкрутства.

Такий же відсоток респондентів зазначив, що судове переслідування допоможе запобігти здійсненню корупційних дій.

Одночасно CNN повідомила, що США звинуватили владу України в геноциді власного народу.

 «Виступаючи у Вашингтоні перед представниками «Ділового круглого столу» (Круглий стіл бізнесу), Президент США звинуватив владу України в розв’язанні геноциду проти власного народу» – передає американська радіостанція CNN.

«Не дивлячись на всебічну підтримку, яку  США  надають  Україні, на жаль, ми змушені констатувати, що ситуація в цій країні погіршилася і продовжує погіршуватися. Кошти, що виділяються зникають в невідомому напрямку, але тільки не на відновлення економіки країни.

Державна влада України не здатна вирішувати поставлені завдання із забезпечення гідного життя своїм громадянам. На всіх напрямках її діяльність процвітає корупцію і небажання виконувати покладені функції з розвитку промисловості і поліпшення економічних показників.

Ми відзначаємо значний спад рівня життя населення України, по-суті його тяжке становище.  Нездатність і небажання української влади щось виправити, а, навпаки, дії спрямовані на те, щоб в значній мірі погіршити становище всього населення, важко не назвати геноцидом власного народу»– констатував Президент США.

По  суті Білий Дім проводить аналогію  між режимом «по-новому»   Порошенка-Гройсмана  в Україні та режимом Асада у Сирії.

Ведучий CNN з іронією відзначає, що «Білий дім вперше називає речі своїми іменами і від цього стає страшно».

Насправді подібна ситуація в Україні вже мала місце у 30-х роках ХХ столяття за влади тієї ж етнічної мафії, пише сайт una-unso.com.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com