Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Уряд США натякає, що Порошенку прийшов час залишити посаду

Політичні експерти кажуть про геополітичне загострення у світі, але просто треба розуміти, що «понти і манси» світових гопників вже не лякають найпотужнішу державу.

Справа не в тому, що Трамп навіть зовнішньо схожий на «дядька Сема», але нова американська адміністрація не буде панькатись з пуйлом і його холуями, такими як Асад і Порошенко. Вчора Путіну був поставлений відвертий ультіматум, і навіть не важливо, як російський диктатор на нього відреагує.

Неймовірний збіг — візит Тіллерсона в Москву співпав із заявою біглого кнопкодава ВРУ Оніщенка (Кадирова) про компромат на олігарха Порошенка, який залякує ненажерливого баригу оприлюденням записів корупційних розмов. На «швайнрусіш» ТВ у такі моменти запитують: «Савпадєніє?».

Трамп називає речі своїми іменами і не лише звинувачує Асада у військових злочинах, а й Порошенка звинувачує у економічному геноциді українського народу.

Президент США Дональд Трамп більше не вважає НАТО застарілим союзом.

Про це Трамп заявив під час зустрічі з з генсеком НАТО Єнсом Столтенберґом.

За словами Трампа, заяву «про застарілість НАТО» він зробив давно, а тепер альянс змінився та бореться з тероризмом. Судячи з настрою емоційного Трампа на спільній прес-конференції зі Столтенберґом, перемови пройшли краще ніж з бабою Меркель.

Несподівано для багатьох світових гравців, США нарешті вирішили розібратися з КНДР (КНР не буде заважати), але всім зрозуміло, що скоро будуть розбиратися й з ДНР І ЛНР (стратегічними партнерами Авакяна, Порошенка і Гройсмана).

В даному випадку дуже показова втеча бридкої курви Гонтаревої зразу після отримання солодкої порції кредиту МВФ, яка з переляку навіть забула де вона працює — в українському Нацбанку, чи російському Центрабанку. Спецслужби США зібрали велечезний матеріал про її співпрацю з бізнесом Путіна і її діяльність по знищенню економіки нашої держави, та передали частину документів в Україну. Навіть з такими пропитими залишками мозку Гонтарєва зрозуміла, що прийшов час тікати з посади. Святослав Шевцов написав у Фейсбуці:

«Смотрю пресс-конференцию Гонтаревой об её отставке. Почему-то, перед глазами стоит пресс-конференция ГКЧП 19.08.1991-го и Янаев с трясущимися руками (имел "счастье" смотреть в сознательном возрасте). Полное ощущение крысы, бегущей с корабля...»

Якщо «солоденький олігарх» сам не піде найближчим часом, а йому ще залишають таку можливість, то я не радив би йому часто бувати за кордоном, бо ж спецслужби США можуть провести наземну операцію і на його іспанську фазенду. Схоже, що він і сам це вже розуміє, навіть вирішив свій літак відправити на ремонт.

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами 10 квітня уклало угоду з ДП "Антонов" про послуги з модернізації президентського літака Ан-148-100В на 28,16 млн грн. Треба доробити системи кондиціонування (для додаткових третього і четвертого бортпровідників) і дещо перепрограмувати.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com