Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Вован

В той час, як продажні пропагандони Мінстеця болісно вигадують, за що можна похвалити розумово відсталого вінницького чмошника Вована Гройсмана, адекватні українці спробували пригадати, чи виконав найгірший уряд України хоч одну з своїх брехливих обіцянок.

Позавчора закінчився перший рік повноважень уряду Гройсмана, призначеного 16 квітня 2016 року. Якщо всі вже забули, Гройсманоміка почалась з того, що отримавши нову посаду, Вован почав матюкатися у Верховній Раді, що почула вся країна… Але культовую стала інша його фраза: «Я доворую...»

Видання agravery.com пубікує статтю під назвою: «Рік чекають: чи виконав уряд свої обіцянки перед аграріями?»

Автор статті Іван Киричевський пише:

«Перший рік роботи уряду: землю громадам не віддали, обіцяну дотацію урізали вдвічі. Які плани були реалізовані  у сфері державної підтримки, а також регуляторної політики та логістики?»

Дослідження не втішні, по усіх питаннях «не виконано. не виконано. не виконано. перенесено, не розроблено та не подано.»

Насправді, така ж сама ситуація не лише по аграрних, а й по усіх інших питаннях державного життя. Під прапором БББ (Брехати, брехати і ще раз брехати!» ми намагаємось вижити вже цілий рік. Деякі досягнення в уряду є. Якщо попередник Гройсмана — бридкий клептоман Сєнька Кулявблоб хоч трохи соромився своєї нахабної брехні (це можна було побачити по його постійно переляканих кролячих оченятах), то недалекий Вован бреше, як дихає і ніколи не почервоніє!

З однієї сторони, цей Кабмін говорить про ріст економіки, який нібито мав місце у 2016 року, та залучення інвесторів у будівництво заводів у Західній та Центральній Україні. До речі, західні інвестори залишають Україну, але приходять якісь незрозумілі інвестори з Росії. Підвищення податків, усіх тарифів і введення абонплати взагалі на все — це у нас реформи такі, а хто в цю дурню не вірить, той агент путіна і москаль…

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com