Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ФСБУ

Жадібний олігарх Петро Порошенко призначив нових начальників СБУ в Одеській, Харківській, Житомирській, Київській (і в м. Київ) та Львівській областях.

Про це йдеться в його указі, який розміщений на сайті president.gov.ua.

Можливо, це співпадіння, але російський диктатор Володимир Путін теж нещодавно «перетрусив» багатьох своїх силовиків.

В Одеській обл. новим начальником став Олександр Довженко, У Харківській - Андрій Носач, у Житомирській обл. новим керівником призначений Віктор Панасюк. На Вінниччині новим керівником став Володимир Пахнюк, а Олександр Ткачук - на Львівщині. У Києві та Київській області начальником СБУ став Сергій Семочко.

Журналісти вже встигли дослідити скандальні особи багатьох підвищених по службі високопосадовців.

За інформацією «Чернігівщина: події і коментарі», Довженко народився у Росії, має вищу юридичну освіту. На військовій службі в системі СБУ з 1993 року. Служив на різних посадах в регіональних органах і в Центральному Управлінні.

З 2012 року обіймав посаду заступника начальника Головного Управління СБУ у місті Києві та Київській області. З 2016 року начальник управління СБУ в Чернігівській області.

Як пише «Слобідський край», 38-річний Носач раніше працював у Центральному апараті СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

Також він має досвід роботи в обласних управліннях СБУ Харківської, Івано-Франківської та Запорізької областей.

Панасюк раніше працював заступником начальника управління СБУ в Житомирській області.

Як пише «Житомир.info», Пахнюк має дві вищі освіти – військову і юридичну. З часу створення СБУ перебуває у її структурах. З 2014 року начальник управління СБУ в Житомирській області.

За інформацією житомирського видання «20 хвилин», Пахнюк причетний до земельних махінацій, приховування сімейного бізнесу та елітного котеджу під Києвом.

Ткачук раніше працював керівником апарату голови СБУ.

Перед цим Петро Порошенко видав указ про звільнення звільнення з посад керівників органів СБУ: Віктора Андрейчука у Львівській області. Сергія Батракова а Одещині, Степана Грещука у Києві та Київській області, Олександра Довженка на Чернігівщині, Едуарда Кріцина в Харківській області, Володимира Пахнюка на  Житомиршині та Ігоря Шкурата у «особливій» в наш час Вінницькій області.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com