Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця

Дочекавшись рішення Печерського суду Києва, який знову відмовився визнати російську військову агресію проти України, олігарх Порошенко вирішив зробити українців щасливими — він підписав указ про заборону соцмереж Однокласники і Вконтакті.

Перемога! Перемога! Оце так ватники будуть рюмсати! Шароварники і вишиватники щасливі, от начебто вже на Східному фронті війна закінчилась, Крим повернувся в Україну, а олігархи припинили політику геноциду нації. Головне, що бидло миттєво забуло про українських патріотів, яких били тітушки і катували менти 9 травня. А тут ще й кнопкодави ВРУ зробили подарунок — колорадську стрічку заборонили… Мент Голубан плаче, як же він без цієї стрічки буде стріляти в українців? Якось не дуже «кошерно» виходить…

А ще ж почався «срач» і українці пересварилися між собою за цих «односрачників». Воля, або смерть? Ні, не чули... Геніально! Порошенко знову всіх переграв, як той пуйло… Під гарячу руку цинічного бариги попав також Яндекс, бухгалтерська програма 1С, та інший непотріб, але...

Але не все так просто! Заборона деяких російських сайтів, це лише початок наступу на Інтернет-простір в Україні.

«Соціальна мережа Фейсбук працює прозоро (і там усіх миттєво банять за слово «жид», або взагалі просто банять без будь-якої причини — прим. ПN). Проте і там діють спецслужби Росії, проводячи таку ж роботу, як і на заборонених тепер в Україні сайтах "Вконтакте", "Однокласники" та "Яндекс".».

Про це на брифінгу заявив глава РНБО України Олександр Турчинов (Коган). А навіщо керманичам Нової Хазарії, яка проводить політику тотального геноциду української нації, потрібні соціальні мережі? Бидло повинно дивитися зомбіящик, бо «потрохоботи Мінстеця» не впорались з поставленим перед ними завданням, рівень довіри до банди україножерів дорівнює нулю, навіть заборона бабського, вибачте, сайту Однокласники.ру рейтинг єврейській мафії не зможе підняти. Але на деякий час може відволікти увагу пересічних українців.

Депутат Сергій Лещенко вже заявив, що заборона соцмереж, це підготовка до президентських виборів, але краще всіх у Фейсбуці на цю тему написав журналіст Олександр Ружанський:

«НІЧОГО В ЖИТТІ, ПІДКРЕСЛЮЮ, АБСОЛЮТНО НІЧОГО, ПОРОШЕНКО НЕ РОБИВ, НЕ РОБИТЬ І НЕ БУДЕ РОБИТИ НА КОРИСТЬ НАРОДУ. ВСЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ І ДЛЯ СВОЇХ ПРОФІТІВ.

Всі його публічні дії мають зовсім інший смисл, ніж офіційно проголошується.

Саме з цього алгоритму я і виходжу, щодо заборони в Україні ВК і Однкласники.

Цим указом Порошенко в черговий раз дуже чудово спровокував новий срач в тирнеті між активними українськими громадянами. Срач і відволікання уваги від дикої корупції влади, від шалених проблем в економіці України і зубожіння населення, а також від справжньої залежності діючої влади від Кремля. А ще, такими своїми діями Порошенко намагається цю залежність приховати.

З точки зору здорового глузду, закривати доступ до ВК і ОК немає ніякого сенсу. Ватні пабліки? А, що, у ФБ немає антиукраїнських груп і сторінок?

Порно у ВК? Так за словом "порно" в гуглпошуку можно знайти з цього приводу що завгодно.

Проросійська пропаганда? А канал "Інтер" , який з ранку до ночі цільову аудиторію обробляє в Україні без будь-яких проблем з боку влади?

А супутникове ТБ, де Хастлер 24 години на добу порнуху крутить і де Лайф-ньюз, НТВ і Пєрвий канал та інше російське ТБ-лайно в будь-якому об'ємі? Так що, будемо супутникові антени забороняти?

Чи, може , боротися з антиукраїнським контентом в інтернеті треба зовсім по іншому? Наприклад, боротьбою з корупцією і створенням в країні сприятливих і рівних для всіх умов ведення бізнесу? Припиненням прокурорсько-мусорського і судового свавілля відносно громадян Україні? Заботою про пересічного українця, а не про статки і прибутки олігархів та їх корпорацій? І таке інше. Ні?

І мені здається, що заборона ВК і ОК має ще один сенс. Це підготовка влади до подальшого наступу режиму Порошенка на свободу слова. В тому числі і тут, на ФБ.

Хочете доказів? Їх є в мене. Нижче скрін з частини клопотання військової прокуратури сил АТО, за яким вона хотіла мене знову кинути до тюрми. Бачите ? Військовим прокурорам не подобається, що я свою діяльність висвітлюю на своїй сторінці у ФБ !

Запевняю, що Петру Олексійовичу і Ко теж не подобається нищівна критика його персони, його діяльності і його оточення у Фісбуку та в інших тирнет-ресурсах.
Як він там казав? В Україні безпрецедентна свобода слова? Ну-ну.

АПД Про самовільне, без дозволу суду, залишення мною Харкова, це брехня від військово-прокурлрських покидьків. Їм брехати навіть в офіційних документах, що дихати.»

Колишній донецький журналіст у вигнанні Денис Казанський пише у Фейсбуці:

«Єдине, що я не зрозумів, навіщо Петро Порошенко має у забороненому ВК офіційну групу з майже 0,5 мільйона підписників, якщо вважає, що цією мережею не можна користуватися.

Прихільникам Петра Олексійовича буде сумно без нього у ВК..»

До речі, лайки і підписки у Вконтактику, як і Фейсбуці, купуються на спеціальних сайтах, от як, наприклад, — vktarget.ru. Як багато ботів залишаться без «халтурки»… Ще до заборони соцмереж деякі ЗМІ написали про те, що проект Мінстеця з армією «потрохоботів» провалився і Банкова піде шляхом зачистки медіаресурсів. Інформація підтвердилась!

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» назвала заборону соціальних мереж «грубим порушенням права на висловлювання думок», повідомляє впливове видання Financial Times.

Що тут ще можна додати? От хіба що свіжий анекдот:

Давайте Інтернет заблокуємо, бо він переповнений троллями, агентами путіна і невдоволеними владою людьми!

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com