Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Мінстець капут

Вчора брудна армія продажних потрохоботів у Фейсбуці замовкла. Українські ЗМІ дуже обережно розмірковують про досягнення і провали «міністра шоколадної брехні».

Міністр інформаційної політики Юрій Стець, який 31 травня заявив про відставку у зв'язку зі станом здоров'я, за час роботи в уряді встиг виконати 9 обіцянок із 34. Про це пише «Слово і Діло». Цікаво, що у списку невиконаних значиться й обіцянка не блокувати російські соцмережі (яку він дав задовго до добре знаного рішення РНБО).

Треба зазначити, Стець вже оголошував про свою відставку в грудні 2015 року.

Але давайте називати речі своїми іменами. У Стеця було дві головні обіцянки, які він давав цинічному олігарху Петру Порошенку. МінСтець зміг монополізувати під ПОПа інформаційний простір, провів реформи по цензурі, навчився відволікати увагу суспільства дурнуватими інформаційними акціями, але не зміг втримати падіння рейтингу «солоденького» головноторгуючого.

За різними дослідженнями олігарху Порошенку довіряє 2-4% українців, а не довіряє 72-77%. І як з таким антирейтингом наважитись провести президентські вибори? А оголосити військовий стан і заборонити вибори Кремль не дозволить, бо тут вже у «ліліпутів» будуть геополітичні проблеми.

Користувачі соцмереж розглядають і «конспіралогічну версію» про те, що банда україножерів знаходиться «на порозі грандіозного шухєра», і найрозумніші щури ткають з «шоколадного чоаника», який самі ж добре розхитали.

Що тут можна ще додати? Хіба що трохи українського народного гумору!

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com