Тема тижня  

   

   
Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Не принизили! У США Порошенка зустріли гірше, ніж будь-кого з світових лідерів

Американські ЗМІ, які звикли писати про брудні гроші в офшорах, корупцію і жадібність олігарха Порошенка, відзначають, що у Білому домі його приймали без традиційної для іноземних лідерів поваги.

«Коли Порошенко з'явився в західному крилі (Білого дому — прим. ПN) у вівторок вранці, його не привітав Трамп - як президент робить з іншими лідерами. Він пройшов в західне крило тихо і без фанфар...» — пише CNN.

Стаття у СNN має назву — «Ukrainian leader, a Russian adversary, gets low-key welcome» - «Лідер України, Російський супротивник, отримує стримане вітання», але ця назва оманлива і містить багато сарказму. Найпотужніший інформаційний ресурс відверто насміхається над «бізнесменом Порошенко, який має потужний бізнес в Росії». Відеосюжет демонструє відоме фото, на якому головний український олігарх тисне руку російському диктатору Путіну.

У адміністрації Трампа заперечують, що у Білому домі таким чином «принизили» Порошенка. Там кажуть, що президент США все ж таки приділив пару хвилин українському олігарху, а крім того він ще мав зустрічі з деякими чиновниками адміністрації. І це не дивлячись на те, що фінансова розвідка США розслідує походження грошей «солоденького», які заблоковані в сумнозвісних панамських офшорах.

Деякі українські політики, як от, наприклад, Наливайченко, розповідають, що Трамп дав наказ прибрати з посади корупціонера Порошенка до кінця року.

Микола Крамольник

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com