Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Саакашвілі

 «Частина БПП каже, що я є божевільним і мене треба лікувати, натомість друга половина провладної партії наголошує, що в США та Польщі я займаюся антиукраїнською пропагандою.

Це дуже сильно нагадує риторику Радянського Союзу.»

Про це заявив український та грузинський політик, екс-губернатор Одеської області та екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі в ефірі програми FACE 2 FACE.

«У мене було декілька історій в Україні. Перший раз я був затриманий КДБ УРСР у 1986 році за антирадянську агітацію. Уже вдруге мені заборонив в’їжджати в Україну Янукович під час другого Майдану. Але, незважаючи на заборону, я все одно приїхав», – пригадав Саакашвілі.

Політик зазначив, що дії української влади проти нього сьогодні дуже нагадують роботу ЦК КПРС.

«Коли в Радянському Союзі дисидентів позбавляли громадянства і висилали їх кого куди, то пояснювали це тим, що ці люди є божевільними, або є антирадянськими елементами. Так само ж сьогодні частина БПП говорить, що я є божевільним і мене треба лікувати. Натомість друга половина провладної партії наголошує, що в США та Польщі я займаюся антиукраїнською пропагандою, знову ж так, що дуже сильно нагадує риторику Радянського Союзу», – порівняв Саакашвілі.

Він наголосив, що його боротьба в Україні пов’язана виключно із викоріненням олігархату, і він не займає жодну із вигаданих владою антиукраїнських позицій.

«Якщо влада вважає, що боротьба проти олігархів – це антиукраїнська пропаганда, то вони, фактично, говорять, що олігархи та батьківщина – це одне і теж. Тому я ще раз хочу заявити,що для мене Ахметов та інші посіпаки й підлабузники Порошенка є такими ж ворогами України, як і Путін. Тому, я буду захищати Україні від Путіна з трибуни ООН і в Сенаті США. Але одночасно, я також буду захищати Україну від Ахметова, Каноненка, Порошенка та решти банди, яка сьогодні перебуває при владі», – запевнив Михайло Саакашвілі.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com