Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Як міський голова Конотопа до Порошенка ходив

В принципі, фантасмагоричність цієї акції нагадує про творчість одного з найвідоміших письменників Великої Британії Льюїса Керолла.

З другого боку, напрошуються асоціації з радянською культовою дитячою кінокомедією «Гостья из будущего».

Це можна було б сприйняти як рекламу олігархічної партії «Свобода», якби не той факт, що керівники ВО «Лабуда» опинилась у незручній ситуації.

Міський голова Конотопу спробував у стилі абсурду продемонструвати, що закону в Україні не існує.

Пригоди Аліси у Дивокраї

Чеширській кіт: «Ми усі тут з`їхали з глузду, і ти, і я...»

Гостья из будущего

«А я из Конотопа» - «А что в Конотопе небо твердое?» - «Нет, жидкое...».

Як міський голова Конотопу до олігарха ходив

Не лише британські, але й опозиційні часів СРСР асоціації виникають з цього приводу. В тому числі оповідання Шукшина «Как Иван дурак за правдой ходил». Якщо хтось не знає, або забув, фільм Шукшина «Калина красная» (Червона калина) взяв найбільші касові збори за всю історію спостережень кінематографа  Радянської імперії.

Щоб зрозуміти театр абсурду на вулиці Банковій треба подивитися відео. Спочатку Семеніхіна не пустили безпосередньо до президента (гауляйтера) і запропонували зустрітися з представниками Адміністрації, проте він заявив, що представляє 100 тисяч жителів Конотопа і говоритиме тільки з керівництвом.

Під виглядом керівництва приймальні Порошенка вийшла якась пристаркувата єврейка, яка була схожа на прибиральницю (можливо, це лахміття, в яке воно було вдягнене, було куплене в Парижі і коштувало купу грошей). Саме до неї і звернув свій ультиматум Артем Семеніхін, згадавши не лише про відвертий геноцид українського народу, а й про те, що наближається соціальний вибух, про який здогадується навіть банда україножерів.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com