Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
договорняки

Поки Московія намагається погратися цилюлітними біцепсами у навчанях з сусідньою Білоруссю, а «шоколадні» ЗМІ знову лякають нас, що Путін нападе, Медведчук переймається проблемою збереження домовленностей між Путіним і Порошенком.

«Анализ санкций и их вероятных последствий приводит к неизбежному выводу о том, что принятый конгрессом и подписанный президентом США закон о санкциях как раз и есть не что иное, как поощрение Киева к разжиганию конфликта на Донбассе,» - московською говіркою заявив Медведчук, про що повідомляє AiF.ua.

Пуйлокум продовжив і розшифрував риторику Кремля.

«Новыми бомбежками, новыми обстрелами мы это проблему не решим», - заявил министр иностранных дел РФ Сергей Лавров на встрече с участниками Всероссийского молодежного образовательного форума «Территория смыслов на Клязьме», передає ТАСС.

Таким чином, Лавров знову визнав, що були і «старые бомбежки, старые обстрелы".

Але найголовніше, на що треба звернтути увагу! І ви вже остаточно зрозумієте чому олігарх Порошенко постійно бреше, що «альтернативи Мінську немає»:

«В наших интересах сохранить этот уникальный документ - минские договоренности, которые реально обеспечивают права жителей Донбасса. Альтернатива - война, я думаю, никто здесь не хочет войны с Украиной. Надо заставить радикалов и неонацистов, которые правят балом на Украине, заставить знать свое место, выполнять то, под чем они подписались...,» - каже Лавров.

До речі, українська сторона ціною життя українських військових мінські договорняки виконує, за що фрау Меркель нас постійно хвалить, а росіяни ніколи не виконували і не збираються, але це повинні робити «радикали». Неонацистами, як можна зрозуміти з контексту, російський єврей Лавров називає українських євреїв, які захопили владу в Україні. І постійно залякуючи українців тим, що «Путін нападе», разом зі своїми стратегічними партнерами з Кремля, агресивна єврейська нацменшина проводить відвертий геноцид української нації, гарантом якого є ті самі мінські договорняки.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com