Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
двигуни для ракет КНДР

Американські фахівці проаналізували фото з Кім Чен Ином, який оглядає двигуни до ракет, і дійшли висновку, що такі агрегати можуть бути українського виробництва. Про це написала впливова газета " The New York Times" із посиланням на дані розвідки.

«Найімовірніше, двигуни вони отримали з України — можливо, незаконно», — зазначає в інтерв`ю Еллеман.  «Велике запитання в тому, наскільки багато вони мають та чи продовжує Україна їм допомагати зараз. Це мене непокоїть».

Навіть 24 канал не стидається відверто говорити про те, що Адміністрація Трампа прибере олігарха Порошенка (Вальцмана) до кінця цього року. От вам і підстави для проведення спецоперації під кодовою назвою «Бджілка в дупу», щось приблизно таке.

Товарищ майор! Це кодова назва усіх посіпак і підлабузників сіоністського режиму, який скоро точно впаде. Ви хочете, блядські виродки, захищати інтереси ФСБУ десь в пустелі Сирії? Чи, може, в снігах Магадану? Вже навіть Невзоров пише про те, що Донабас і Крим повернуться в Україну. А ви, сучі діти, заробляєте собі розстрільну статтю, полюючи на патріотів.

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com