Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пец Поц Ын

Схоже, що ракетний скандал дуже боляче вдарив не лише по іміджу проросійського режиму Порошенка, але й може призвести до припинення царювання «солоденького» олігарха.

В найкращому розкладі він просто буде «невиїздний». Ну, до Лукашенка зможе полетіти, чи до Путіна. А от про іспанську вілу, яку він забув записати у декларацію, Петру Олексійовичу треба вже забути...

Відомий економіст, академік Володимир Пилипенко пише у Фейсбуці:

«18 серпня Потрох Офшорний доручив за три доби розслідувати факти можливого постачання з України Кім-Чен-Иру ракетних двигунів , чи технологій, креслень… .

Вчора, 21-го серпня, термін виконання доручення сплинув.

Де результати розслідування?

Поставляла, чи ні?»

В Росії є прислів`я: молчание — знак согласия. Тому єврей російсько походження Клімкін, який в уряді Гройсмана займає пост голови МЗС, написав лист редактору видання «The New York Times» щодо статті, де йдеться про можливу участь України в отриманні КНДР ракетних двигунів.

«Мене стривожили припущення у вашій статті про те, що Україна могла постачати ракетні технології в Північну Корею. У статті йдеться про те, що в Північній Кореї використовується двигун під назвою RD-250, а потім стверджується, що RD-250 був розроблений в Росії, після чого в тексті здійснений "стрибок" про те, що витік технологій стався з України. Однак ніяких доказів на підтримку претензій не було», - сказано в ньому.

В перекладі з дипломатичної мови на «язык» московських пропагандонів це означає - «вы всё врёте!». Саме цю фразу сказав комедійний персонаж цьогорічної канадської комедії «Дідусь під прикриттям», самозакоханий диктатор-психопат Фоменко у відповідь на запитання американських журналістів про політичні репресії у вигаданій пострадянський країні, де це гидотне посміховісько дорвалося до влади. Саму країну поки що не називають, Порошенко — Фоменко, це лише початок! Але у північній Америці вже почали готувати суспільну думку про необхідність повалення людожерського режиму.

До речі, Саддама Хусейна у американських кінокомадіях теж спочатку не називали власним призвищем. Вперше це сталося у геніальному фільмі «Гарячі голови». Все це закінчилось міжнародною АТО «Буря в пустелі». В нашому випадку все може бути трохи інакше…

До речі, при жорсткому розвитку подій пересічні українці не постраждають. В зоні ризику лише пси проросійського режиму україножерів, яких будуть відстрілювати, як скажених псів.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com