Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
хуйлокум

Під час нещодавнього візиту до окупованого Криму російський диктатор Володимир Путін провів закриті переговори зі своїм кумом, відвертим українофобом Віктором Медведчуком

Про це повідомляє РБК з посиланням на два поінформованих джерела, знайомих з Медведчуком.

Ще два співрозмовника агенції, близькі до Кремля, підтвердили, що Медведчук під час поїздки Путіна «точно був у Криму» й протягом останніх двох років Путін регулярно зустрічається з ним під час відвідин півострова.

За словами одного з джерел, бесіда відбулася пізно ввечері у п'ятницю, 18 серпня. У прес-службі Кремля на інформаційний запит агенції не відповіли. Помічник Медведчука Олег Бабанін не підтвердив і не спростував інформацію про зустріч.

Як відомо, єврей-полукровка Медведчук є одним із найвпливовіших мафіозі України, саме тому багато хто називає його «стратегічним партнером» олігарха Порошенка.

Кримський вояж хуйла українська влада в цьому році сприйняла дуже спокійно, алкоголік-генпрокурор Юра Луценко навіть не став брехати, що нібито буде готувати проти Путіна і Мєдвєдєва якісь там паперці.

До речі, царь-недоросток у Криму добряче напився і поводив себе не дуже адекватно перед телекамирами російського «зомбібачення».

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com