Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Володимир Пилипчук

Відомий економіст, один з творців Конституції України Володимир Пилипчук погодився відповісти «Правдивим Nовинам» на запитання щодо історичних викликів сучасності.

Пане Пилипчук, як Ви оцінюєте потугу Порошенка  в святкування 26-ї річниці Незалежності України? І її оцінку світом?

Порошенко в міжнародних зносинах  вже давно – «кульгава качка» . Всі іноземні держави розуміють, що з ним не слід мати справи, на його слова  надіятися – буде помилкою,  вірити його запевненням – буде самообманом для них.  Всі керівники іноземних держав  впевнилися, що він такий же «недоговороздатний», як і Путін, а тому став для них і нерукопожатним.

Найяскравіший і найсвіжіший  приклад – святкування  26-ї річниці з Дня Незалежності України:

- НІХТО з європейських лідерів не відгукнувся на запрошення Порошенка  прибути в Україну на святкування Незалежності! І це вже йому - моральний ВИРОК! Ніхто з лідерів не відгукнувся з однієї простої і зрозумілої причини – щоб не бачити фальшивої морди і не чути його брехливих слів , не зустрічатися з покидьком , і не мити руки після рукостискання з ним! І якщо три роки тому він був бажаним гостем серед цивілізованих лідерів країн і його приймали в світі охоче й з обіймами, то нинішнє антагоністичне відношення до себе він  породив сам - породив невиконанням обіцяного, власними злочинними нахилами і кримінальними результатами своєї діяльності.

 Більше того – зайдіть на офіційний сайт президента (http://www.president.gov.ua/news/na-adresu-prezidenta-prodovzhuyut-nadhoditi-vitannya-z-dnem-42910) і ви переконаєтеся  що серед привітань, які надійшли  на його адресу, немає жодного привітання від Європейських лідерів.  Лідери Європейських країн дружньо погидували навіть дати вітальні телеграми Порошенку... Навіть найвідданіша подруга України - Даля Грибаускайте згидувалася  надіслати  йому вітальну телеграму.

Такої ГАНЬБИ і ЗНЕВАГИ ще не зазнавав жодний Президент України!  Але сорому, етики, культури   і моралі в нього немає! Навіть Януковича вітали з Днем Незалежності!

Те  що  Порошенка лідери цивілізованих країн світу - прихильники України вже  поставили в ігнор - стає  вже не лише проблемою самого Порошенка, а стає новим викликом для безпеки і підтримки України! Його подальше перебування на посаді – стало фатально небезпечним для країни!

А як Ви оцінюєте його промову на параді?

Більшість його тез – «художній свист», бо його слова ніколи не виливались в конкретні справи. Правда, була й новела – він закликав опозицію дотримуватися європейських стандартів у політичній боротьбі, чим «розвісив» цілу низку запитань і побажань:

- Перш ніж робити такі заклики –  слід продемонструвати власний приклад! – Показати європейський стандарт управління країною і забезпечити європейські стандарти життя громадянам!Європейські стандарти взаємин з народом, європейські стандарти турботи про народ!!!
А без цього він цинічний балабол , брутальний окозамилювач і підлий злочинець!
- Показником чесності і патріотизму президента було б - якби він мав моральне право сказати – робіть і дійте так  як я! Беріть приклад з мене! Але так не сказав! Бо знає, що він – МАРОДЕР, ЗРАДНИК і ЗЛОДЮГА, а не моральний авторитет для суспільства!
- Тобто,  якщо народ діяв би саме так, як нині діє його «КОМАНДА», - то вся бандитська олігархічна «вертикаль» мала б бути пограбованою народом, скаліченою, голодною, жебракуватою, випханою за межі України а то й - мертвою.

Сьогодні Ви написали у Фейсбуці:

"- Національний банк обіцяв інфляцію - в межах оголошених цільових орієнтирів (8% ± 2 в. п. – на 2017
-Кубів сьогодні сказав - інфляція в 2017 році буде 11,2%
-Держстат каже - ціни на споживчому ринку вже зросли на 30%
-але життя показало - що ціни на споживчому ринку зросли більш ніж на 50%..."

Яка людина на Вашу думку повинна очолити уряд і які кроки Ви особисто порадили зробити для порятунку економіки України?

- Не хочу бути банальним, сказавши – патріотичну, професійну, порядну, моральну людину, бо саме таких призначають у всьому світі.

Але хочу відмітити, що при нинішньому президентові і його коаліційній більшості в парламенті, саме таку людину НЕ призначать керівником Уряду! Думаю, що мені Вам не прийдеться доказувати  - чому?  Бо аналіз існуючої практики призначень на державні посади засвідчує, що абсолютна більшість  призначенців ( якщо не сказати –ВСІ) не відповідають зазначеним критеріям!  А вірніше, всі призначені  є антиподами державної потреби в них! Запитаєте – чому?  Бо метою нинішнього мафіозного кагалу була не розбудова держави і посилення її обороноздатності, а саме  розграбування  держави, пограбування  її мешканців  і  «за відкати» - здача нас ворогу, виставляння патріотів  мішенями  для сепаратистів і ординських найманців на війні в Донбасі. Іншого розумного пояснення дій і результатів діяльності  нинішнього режиму -просто не існує.

Сьогодні Ви написали в Фейсбуці: - "Волкер також заявив, що мінський процес не вирішує проблем з безпекою на

Донбасі. Ми прийшли до єдиної думки про те, що статус-кво не принесе нічого доброго нікому. Це погано і для Росії, і для України, і для жителів Донбасу... Як це розуміти? Які ж треба зробити кроки, і чи буде Порошенко щось робити, якщо він постійно підкреслює, що альтернативи Мінську немає?

Мені приємно було його процитувати, бо в вересні 2015 року я разом з характеристикою особи самого Порошенка, написав розгорнуту характеристику «угод»  і дав аргументацію з цього питання. Для тих хто цікавиться моїми аргументами надаю посилання (http://volianarodu.org.ua/uk/Polityka/Minski-ugody-ye-vidverto-antykonstytutsiynymy-i-spryamovani-na-zatyaguvannya-zbroynogo-konfliktu-Volodymyr-Pylypchuk)

Якщо коротко:  Мінські угоди були мертвонародженими, бо в них не були розписана послідовність  часової реалізації положень,  не було імперативу - спочатку РФ звільняє нашу територію, а лише потім Україна визначає  кого засуджувати, кого милувати. І лише після цього проводить там вибори. Не  визначеними були   ні юридичний статус згаданих угод, ні статус підписантів, а в підсумку – і законність цих угод, Скажу більше - в  ракурсі  законності угод такі питання мало хто ставить.. Не було визначено санкцій за Невиконання положень угоди. Хто, коли їх накладає, підсудність в спорах по них і ін.. Можна сказати простіше – такі «папери» не могли бути виконаними – в принципі.

Для Порошенка задані угоди - то є ширма для розкрадання і мародерства. І тому вигадав пугало для запобіганню протестів, Майданів, збурень, повстань – «Путін нападе»…  А якщо сказати відвертіше -  то Путін вже давно не радий, що напав…  Але пугало – працює…

Питання – Що РОБИТИ? Народ готовий до захисту України! Нинішнє керівництво не заінтересоване в припиненні війти і втрати прибутків від торгівлі на крові – однозначно! Його слід «каналізувати» за Стікс… Визначальним може бути лише активізація міжнародної антипутінської коаліції. І  самими ефективними невійськовими кроками мають стати  – Ембарго на торгівлю росією озброєнням, ембарго на торгівлю енергоносіями, блокування коштів ординських яструбів в офшорах, блокування   російських коштів на кореспондентських рахунках в іноземних банках, заборона  розрахунків  РФ через СВІФТ.  Які з них обере Захід - покаже час. І чи обере…

Ви в ФБ відмітили: - Термін дії закону про особливий статус Донбасу, прийнятий Україною 16 вересня 2014 року після Мінська-1, закінчується 16 вересня цього року.

Якщо до цього часу не буде вжито якісь кроки, то після цієї дати реалізація Мінського процесу стане неможливою і формально- позиція Орди..." Які ж треба зробити кроки, і чи буде Порошенко щось робити, якщо він постійно підкреслює, що альтернативи Мінську немає?

Сам факт того,  що саме в РФ публікується така позиція, є свідченням того, що і Путін (під важкістю санкцій) вже погоджується «не тягнути гуму в довгий ящик» і перейти на інший формат вирішення проблеми в результаті зустрічі Волкера з Сурковим. Друге – це зняти і з Порошенка  тягаря постійних тверджень папуги :-«мінським угодам немає альтернативи». Тобто, Путін дає можливість Порошенку «зберегти лице при поганій грі» , бо останній матиме змогу заявити – термін дії мінських угод юридично завершився, припинився, вони втратили чинність!  Путін дбає не лише про свою репутацію , але й про репутацію вигідного «торгового партнера», свого гауляйтера в Україні  і зрадника України – одночасно! -  Рука руку миє….

Треба відзначити, що Ви один з небагатьох «батьків української державності», не оминаєте гострих тем національного питання. Зрозуміло Ваше відношення до провокаційного проекту побудови на теренах України «Другого Ізраїлю». Гучна акція скандальної організації Фемен «ШОКОЛАДНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» у столиці була направлена проти фактичної іудейської окупації України. Хто за цим стоїть?

Акція була «жовтою», але дівчата привертають до себе увагу. Фемен існує вже давно і зрозуміло, що хтось їх «підживлює». Зрозуміло, що за цим стоять бізнесмени, на яких «наїхав» Порошенко.

Брав інтерв`ю Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com