Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Порлшенко

Телеканал ZIK звільнив журналіста Костянтина Лохвицького через інцидент, що стався під час «Ходи нескорених» на День Незалежності у Києві.

На думку керівництва телеканалу, журналіст порушив стандарти службової діяльності, вступивши в суперечку з прихильником олігарха Порошенка.

Один з учасників «Ходи нескорених» вийшов з плакатом «Порошенко – наш Гетьман. Достойнішого немає!», який практично відразу ж порвав інший учасник ходи. Натомість тележуналіст ZIK Котянтин Лохвицький вирішив розпитатися про мотиви прихильника Порошенка, але робив це нібито у відверто агресивній манері.

«Ви маєте право (вийти з палакатом на підтримку олігарха Порошенка), але не маєте поваги до цих хлопців (учасників «Ходи нескорених»). У вас немає честі, немає гідності», - заявив Лохвицький.

Прихильником, чи то найманцем Порошенка на «Ході нескорених» виявився 55-річний чоловік з Тореза, Донецької області.

Костянтин Лохвицький воював на Сході, був поранений під Іловайськом.

26 серпня прес-служба телеканалу ZIK поширила прес-реліз з вибаченням за дії свого журналіста і повідомила про його звільнення.

«Нам прикро за цей інцидент. Костянтин мав право продемонструвати своє ставлення, проте як громадянин, а не як журналіст при виконанні своїх професійних обов’язків. Тому від імені телеканалу ZIK перепрошую за таку поведінку журналіста», – сказав гендиректор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Наталія Влащенко, яка стала новим генпродюсером телеканалу ZIK два тижні тому, коментуючи цю ситацію у Фейсбуці, також вибачилась за дії журналіста і заявила, що «профі має тримати себе у руках».

А тим часом соціальні мережі обурються поширеним у Фейсбуці відозаписом, на якому зафіксовано, як «люді в штатском» обшукують українських офіцерів, які повинні були прийняти участь у військовому параді.

Олександр Ружанський написав у Фейсбуці:

«Петро Олексійович сцуть. І сцуть так, що бризки від його сечі долетіли до військової групи прапороносців на параді. Сраним хуйлостанцям на радість...»

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com