Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Західний фронт

Петро Порошенко так і не зміг стати керівником держави, він так і залищився великим бізнесменом. Адже замість дбати про інтереси держави, він займається розвитком свого великого бізнесу.

При цьому Порошенко період свого президенства використовує не лише для того, щоб збільшити свої активи на 5-10%, а для того, щоб помножити все в рази. Він не лише нарощує ті бізнес-активи, які вже має, а й починає роботу в нових для нього галузях.

Про це пише видання ukr-biz.com.ua.

Коментуючи цю статтю відомий економіст Володимир Пилипчук написав у Фейсбуці:

«Грабунок Ураїни і збережень громадян Бандою Порошенка набирають космічних оборотів..

-Фонд гарантування вкладів фізосіб на минулого тижня продав активи 33 неплатоспроможних банків на загальну суму 136 млн грн. з цієї суми на 90,56 млн грн відбулися аукціони з реалізації прав вимог за кредитами, - (ВДУМАТЕЙТЕСЬ) а від продажу основних засобів. - всього за 30,03 млн грн -

-Тобто, основні фонди 33-х збанкрутілих банків (офісні будівлі по всій Україні, бази відпочинку, авто і комп"ютерна техніка) , були продані дешевше від вартості однієї вілли Порошенка в ІспаніЇ!!!
Звичайно ж, що за безцінь продали - своїм баригам…»

В той же час головною темою обговорень в соцмережах залишається «Краковець 2017», де єкс-президент Грузії Саакашвілі пообіцяв перетнути українсько-польській кордон (злі язики називають це - Спецоперація «Бздун»). Суспільство, як завжди, поділилося на два табори, але треба відзначити, що прихільників у Міхо дуже багато і «потрохоботи» не можуть з ними впоратись. Можливо, топорна матюклива істерика віртуальних повій режиму додає Саакашвілі більше співчуваючих. До речі, цікаву думку висловив Геннадій Чабаненко:

«А чому грузинська влада за екстрадицією Саакашвілі звертається саме до України? Адже він по-перше, начеб-то, не є громадянином України, а по-друге його немає на території України. І з якогось дива грузинська влада не звиртається за екстрадицією до тих країн де він дійсно там знаходиться. Гнида пєця вже не скриває на кого працює».

А ось що написала у Фейсбуці після полуночі Людмила Зінчук:

«Чтобы вам спалось в пол глаза.
В 2014 году был офигенный подъем патриотизма в Украине и офигенная поддержка на международной арене Украины. В начале войны 2014 года нужно было вести жесткую политику в отношении Кремля в интересах государства Украина. Для этого нужно было воспользоваться моментом и брать власть в свои руки украинским националистам. А в сателлиты брать не жабоедов и колбасников, навязанных Путиным, а друзей - Польшу, Литву и Канаду.
Но, видно не судьба. Шобла переиграла. И за этот проигрыш мы заплатили и продолжаем платить жизнями наших братьев, отцов и сыновей.
Для меня самый распоследний аватар, отдавший жизнь за Украину, на голову выше, чем президент- барыга или премьер - недоучка. Не говоря уже о тех уголовниках, которые засели в стенах ВРУ.
На 10 сентября намечается движ на Западной Украине. Саакашвили анонсировал свое пришествие. Я не сторонник Саакашвили. Но, для того, чтобы не повадно было нарушать Конституцию и Законы Украины президенту - барыге, все, кто может, должны быть там. Чтобы показать всю мощь народного единства. Не за Саакашвили, за себя и будущее своих детей и внуков.
На Западной Украине уже кучкуются прихвостни шоблы. Там появился "Азов". Эти зигующие ушлепки Авакова. Так вот, если они или им подобные поднимут руку на людей, то они должны быть уничтожены. Эти нео штурмовые отряды должны быть уничтожены в зародыше. Иначе, захлебнемся в крови мы.
Я ТАК думаю.»

А іноді можно побачити у Фейсбуці і такі висловлювання:

«Ось така крамольна думка закралася мені в голову.
А може оцей весь шкандаль з Саакашвілі, а особливо штурм кордону 10 вересня є відволікаючим манервом з відволікання уваги з головного: прийняття закону про реінтеграцію Донбасу на умовах москви. Тут якраз і путін уже згоден на миротворців...»

Питанню війни-«невійни» на Донбасі присвячена наступна публікація «Правдивих Nовин».

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com