Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
війна проти України

Вчора і сьогодні ЗМІ і соцмережі гудуть про «мирний план» введення якихось «миротворців» на лінію Східного фронту.

Олігархічні ЗМІ співають старих брехливих пісень про «чергову перемогу», але ж не всі громадські діячі в Україні брудні повії. По гарячих слідах короткий аналіз чергових «договорняків» між російським диктатором Путіним і олігархом-узурпатором Порошенком провів у Фейсбуці Володимир Пилипчук:

«Путін заявив, що він підтримає в ООН ідею відправки миротворців на Донбас, але підкреслив, що миротворчі сили повинні знаходитися ЛИШЕ на лінії розмежування між Лугандонією і неокупованою частиною України - «і ні на яких інших територіях», а їх діяльність повинна стосуватися виключно забезпечення безпеки співробітників місій ОБСЄ.

Тобто, виключив можливість присутності миротворців на кордоні Орди з окупованою територією України….(на російсько-українському кордоні)».

Таємницю про те, як вся Україна перетвориться у Лугандонію за новими договорняками відкрив колишній голова донецького осередку Соцпартії, а зараз працівник міністерства «неокупованих територій» Юра Гримчак. Ростислав Демчук пише у Фейсбуці:

«Отже, війни з Росією немає?

Тисячі вбитих є, поранених також тисячі, зруйновані міста і села є, а війни нема?

Вчитайтесь, як Банкова намагається маніпулювати свідомістю людей. Мовляв, якщо ми назвемо війну - війною, то цим ми оголосимо війну Росії! Н Е П Р А В Д А !!! Ми запросто можемо юридично на законодавчому рівні визнати факт війни і факт російської агресії і це зовсім не означає, що ми оголошуємо війну Росії. Просто ті дебіли з відомства Георгія Туки не розкривали жодного підручника з міжнародного права. Самі дурні і ще й людей дурять.

У законопроекті про реінтеграцію Донбасу пропонується замінити термін «АТО» на термін «операція з оборони України», але слова «війна» не буде, повідомив в ефірі Радіо Свобода заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

«Ми можемо назвати це війною. Тоді фактично ми оголошуємо війну Росії. Сьогодні Росія каже, що «нас там немає». Але коли ми оголошуємо війну, ми починаємо «отримувати» все, що може запропонувати російський ВПК: танки, артилерію, літаки, ракети і багато чого іншого. Це нам потрібно?», – пояснив Юрій Гримчак.

Дебіли! Якщо ви не визнаєте факту війни і російської агресії, то що ви вимагаєте від Росії, які до неї можуть бути претензії? Відтак, ви тільки підігруєте Москві і Путіну, що "іх там нєт".»

Треба зауважити, що Кремль вже неоднаразово називав ситуацію на Донбасі війною, і визнавав факт участі російських військових, і робив це не лише Лавров, а й сам Путін. Це лише Порошенко і Клімкін до цього часу брешуть про АТО, бо так їм наказує робити «стратегічний торговий партнер».

Мовою оригіналу наводимо також запис у Фейсбуці Юрія Касьянова:

«Сегодня на ZIKе говорили о "миротворческой инициативе" Путина. Представительница МИД по телефону несла какую-то полную ахинею, которую перестаёшь понимать уже через тридцать секунд непрерывной демагогии. Тарас Черновол в студии пытался убедить зрителей в очередной величайшей победе мировой дипломатии над всемирным злом. Меня физически поташнивало от бесконечной словесной эквилибристики, называющей черное белым, горькое - сладким, ложное - правдивым.

В действительности всё предельно просто:
1. Уже больше трёх лет продолжается агрессия России против Украины. Россия аннексировала Крым и оккупировала Донбасс.
2. Украина до сих пор не признала факт агрессии. Поэтому де-юре войны нет, есть внутренний конфликт.
3. Украина продолжает торговать с государством-агрессором, и при этом требует усиления санкций со стороны мирового сообщества. Это нонсенс.
4. Внешняя политика Украины потерпела фиаско, потому что Россия в цивилизованном мире не признана агрессором. Все эти т.н. "санкции" не сильно мешают России укреплять Вооружённые силы и продолжать оккупацию Донбасса.
5. Более того, Россия, будучи агрессором, позволяет себе рядиться в одежды миротворцев, и уже Германия её поддерживает. А это пощёчина не только украинскому МИДу, но и здравому смыслу.
6. Россия переиграла "мировое сообщество" - если её план сработает, то оккупация на востоке будет легализована "голубыми касками" на долгие годы. С России снимут санкции, а Украина будет нести все расходы по содержанию сепаратистов и оккупационных войск. И мы никому не докажем, что всё это - следствие российской агрессии.
7. Никакие "миротворцы", никакие "наблюдатели", никакие российские офицеры СЦКК не могут быть на территории Украины. Мы вправе защищать себя, и убивать врагов. Никакого иного способа остановить войну нет. Только физическое уничтожение оккупантов. В противном случае империя никогда не откажется от своих планов уничтожения независимой Украины.

...Великобритания времён Чемберлена аплодировала "мирным планам", приветствовала умиротворение агрессора, и не особенно рвалась воевать, отчасти симпатизируя Гитлеру... Эта безумная политика закончилась с началом Второй мировой войны. Тогда пришёл Черчилль и сказал: "я не обещаю вам ничего, кроме пота, крови, и слёз". И британцы стали воевать всерьёз. И только война смогла остановить коричневую чуму.»

До всього цього можна додати лише сакразм Людмили Зінчук:

«Розпочинаю серіал короткометражних постів із циклу "Повоняєте і заткнетесь".
Серія перша.
РФ введе в ОТСОС під виглядом миротворців ЗС РФ.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія друга.
В ОТСОСі пройдуть вибори і у ВРУ з'являться нові 25 депутатів ВРУ з ОТСОСу.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія третя.
Будуть внесені зміни в Конституцію України. ОТСОС отримає найширшу автономію.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія четверта.
ОТСОС має свої збройні сили, прикордонні війська, поліцію, прокуратуру, суди.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія п'ята.
ОТСОС контролює 400 км кордону з РФ.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія шоста.
За рахунок народу України, в ОТСОСІ відновлюється інфраструктура.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія сьома.
Утримання збройних сил, прикордонних військ, прокуратури, поліції, судів ОТСОСу провадиться за рахунок українців.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія восьма.
За рахунок українців, мешканці ОТСОСу отримують соціальну допомогу. В том числі, покалічені колаборанти і сім'ї загиблих колаборантів.
Повоняєте і заткнетесь.

Серія дев'ята.
Україна самостійно не приймає жодного рішення, на яке не надало згоди ОТСОС.
Повоняєте і заткнетесь.»

Якщо хтось не зрозумів, чому пані Зінчук називає Лугандонію — «ОТСОС», то це «Окупированные территории с особым статусом»… Геройсманам слава!

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com