Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
війна проти України

Публікація «Назвати війну - війною»: чи є вихід з глухого кута в Донбасі?», яку поширила ВВС, викликала істерику в українському посольстві у Великій Британії.

Про це посольство України у Великій Британії розмістило короткий коментар по статті на своїй сторінці в Твіттері:

«Варто було б згадати, що РФ розв'язала війну + керує маріонетками на Донбасі, надсилає війська/зброю», - йдеться у коментарі. Як діти! Самі пишуть про війну, але називати війну війною не можна!

«Склалося враження, що автор публікації занадто захопився бажанням підготувати «збалансований» матеріал», - сказала в ексклюзивному коментарі агентству (видання Вголос не вказує, якій саме агенції — прим. ПN) Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко. Це та сама «баба гепалка», над синім капелюшком якої на прийомі у британської королеви реготали соцмережі усього світу.

«Тепер, коли його (матеріал, розміщений ВВС) читаєш, то складається враження, що ситуація на Сході зайшла в глухий кут саме тому, що Київ і Москва по-різному трактують Мінські угоди, а тут ще й Україна не може всередині нібито розібратися з проектом закону про реінтеграцію Донбасу», - підкреслила Галібаренко.

І знову винні журналісти! Бо назвали війну війною… Але британські журналісти, на відміну від переважної більшості російських і українських журналістів пишуть правду, а не підспівують брехливим пісням диктаторів.

До речі, для того, щоб чесні українські журналісти не вимерли з голоду і були справді незалежними, могли б продовжувати писати правдиві статті і створювали реальну альтернативу олігархічним ЗМІ, громадянському суспільству в Україні треба навчитися підтримувати їх. Допомогти «Правдивим Nовинам» хоч якоюсь копійчиною ви можете надіславши пожертву на картку Приватбанку 5168 7551 0986 3817 (Геннадій Боценюк), або на рахунки Вебмані: Z188556699944 U411086398198 .

Потворна нардепка від БПП Ірина Луценко заявила, що законопроект про реінтеграцію Донбасу підготовлений повністю, за винятком пункту про миротворчу місію.

Ростислав Демчук, чий допис у Фейсбуці був вчора використаний у статті «ОЗО замість АТО, та інші пункти перетворення всієї Україну в Лугандонію» зробив для «Правдивих Nовин» детальний коментар на цю тему:

«Тема розміщення на окупованому Донбасі миротворчих підрозділів ООН не нова. Вона порушувалась з перших днів війни. Постпред України при ООН Юрій Сергеєв проштовхував її в Раду Безпеки ООН постійно, однак щоразу усі його старання розбивались, як хвиля об скелю - вето Російської Федерації. Були спроби обійти Радбез і протиснути це питання під час засідання Генасамблеї ООН, оминувши Раду безпеки Організації Об'єднаних Націй. Однак невдовзі Юрія Сергеєва МЗС України відкликало і відправило на пенсію. Відтак в ООН тема делегування миротворчих підрозділів в Україну більше не порушувалась.

Проте на цьому пошуки спровадження міжнародних миротворчих збройних підрозділів не припинилися. Здавалось, що вихід знайдено - це Поліцейська миротворча місія ЄС (EU FOR). Розрахунок був простий - Україна і ЄС підписали й ратифікували Угоду про асоціацію. А головне для того щоб спровадити в Україну миротворців EU FOR не потрібна згода Росії. З підтримкою розміщення миротворців ЄС в Україні виступила чимала група євродепутатів. Проте, під час чергового саміту ЄС Верховний представник у справах безпеки і зовнішньої політики, Федеріка Могеріні заявила, що Євросоюз не буде надсилати своїх миротворців в Україну. Мовляв, там успішно діють представники ОБСЄ і тому немає необхідності туди відправляти ще й миротворців з EU FOR.

Заява Могеріні шокувала усіх українських дипломатів, депутатів Європарламенту, які підтримували і лобіювали цю ініціативу. А Петру Порошенку не залишилось нічого іншого, як розповідати українцям байки про якусь міфічну, неіснуючу в природі озброєну місію ОБСЄ, котра ось-ось прибуде на Донбас і допоможе навести там порядок.

І ось сьогодні ми чуємо з уст Володимра Путіна про необхідність роміщення на Донбасі миротворчих підрозділів ООН. Такий несподіваний випад російського президента приголомшив багатьох політичних експрертів. Що в лісі здохло? А от що!

Українська влада остаточно визначилась не називати війну - війною і зовнішньою агресією. А також не визнавати Росію агресором і стороною конфлікту. Ця важлива обставина дає змогу Росії на участь її військових підрозділів в місії ООН. Тобто це будуть ті ж самі російські загарбники, тільки в блакитних шоломах з емблемою ООН.

Відтак в перспективі маємо "внутрішній конфлікт", а не агресію, зняття санкцій з Росії і увесь тягар відбудови Донбасу за кошт України.

Що сказати? Перспективи не вельми райдужні.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com