Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Прикордонники

Спецоперація «Бздун» наближається! Важко зрозуміти, чим саме Міхо Саакашвілі так сильно налякав офшорно-шоколадну і бандитсько-мусорську банди, але схоже, що Порошенко і Аваков тремтять, як ті зайці.

Прикордонники рекомендують не користуватися пунктом пропуску "Краківець" для перетину кордону з Польщею 10 вересня, коли до України обіцяє повернутися Міхеїл Саакашвілі

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України. 

У відомстві нагадали, що 10 вересня поблизу пункту пропуску "Краківець" окремі політичні партії та депутати мають намір провести масові акції.

У ДПСУ зазначили, що у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі діють особливі правила – прикордонний режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування поблизу кордону громадян України та інших осіб.

"Тому просимо дотримуватися встановлених законодавством норм та правил.До уваги подорожуючих: у зв’язку із можливим проведенням масових зібрань поблизу пункту пропуску "Краківець" впродовж 9-12 вересня, ДПСУ рекомендує обрати інші маршрути руху задля уникнення ймовірних незручностей", - наголосили у відомстві.

Коротко кажучи — ховайтеся, люди добрі!

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com