Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Курт Волкер

Колишній президент Грузії має право на публічний судовий розгляд з питання про втрату українського громадянства, заявив в інтерв'ю спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Відеозапис, де Волкер відповідає на запитання кореспондента, розміщений на сторінці Саакашвілі в Фейсбуці. Де записувалося інтерв'ю, не вказується.

«Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією» — каже Волкер.

Тим часом Саакашвілі розміщує публікацію Газети.ua про те, що російський військовий гелікоптер пролетів над Херсонською областю.

Гелікоптер Ка-52 стоїть на озброєнні армії РФ. Вилетів із анексованого Криму й літав над селищем Павлівка Херсонської області. Від нього до окупованого півострова - 10 км.

«А в цей час відбувається ось таке і владі на це наплювати. Вони зайняті утриманням західного кордону від повернення українських громадян.» — пише Міхо у Фейсбуці.

Цікавий запис у Фейсбуці зробив Євген Слабожанський:

«Дві події. ДУЖЕ показові.

Перша, "Прорив" кордону Саакашвілі, як назвали методологи промоскальської влади, мафії.
Друга - СПРАВЖНІЙ прорив кордону москальським ВІЙСЬКОВИМ гвинтокрилом, який ця ж влада намагалась приховати (це у вік інформації, що підтверджує розумові здібності цієї промоскальської мафії).

Сконцентрую увагу - ЦИВІЛЬНИЙ ГРУЗИН, політик, Саакашвілі, та ВІЙСЬКОВИЙ МОСКАЛЬСЬКИЙ озброєний гвинтокрил .

Ну, що, треба далі щось пояснювати? Чи треба, щоб москалі "градами" макитри посипали, щоб мізки запрацювали?
Особливо ця проста і ОЧЕВИДНА ситуація стосується ВСІХ військовиків України, та ще не зкурвившихся працівників органів... ВАМ то, чи треба на макитри москальські "гради", щоб очі продерти і макитри запрацювали?»

Політична ситуація в Україні загострюється. Режим Порошенка явно приречений, але сам олігарх не збирається відмовитись від «золотого унітазу», а дехто з аналітиків вважає, що Міхо стане тим каталізатором, який допоможе Сполучений Штатам усунути ненажерливого Баригу від влади. Про це вже пише жовта преса, як наприклад — elise.com.ua. Показова назва статті: «Ну вот и все! США дали добро на устранение Порошенко».

До речі, Міхо вночі виїхав з готелю "Леополіс" у Львові в невідомому напрямку і не повернувся.

Як повідомляє ТСН, увечері 12 вересня у фойє готелю було дуже багато людей, зокрема охоронці Саакашвілі та його соратники. Серед ночі усі вони раптово вийшли на вулицю і сіли в мікроавтобус батальйону "Донбас" та інші машини. Вони поїхали в невідомому напрямку.

У готелі залишилося кілька охоронців екс-президента Грузії, вони повідомили журналістам, що їхній шеф не збирається виїжджати і ночуватиме в готелі. Однак, пізніше з ліфта вийшов сам Саакашвілі і покинув готель. За словами охоронців, політик поїхав у справах. Однак цієї ночі Саакашвілі в готель не повернувся, цю інформацію підтвердили працівники готелю.

А от мікроавтобус батальйону "Донбас" за деякий час повернувся під готель.

Сьогодні о 18-00 Саакашвілі планує зустрітися зі своїми прихильниками на центральній площі у Чернівцях. Будемо сподіватись, що владоохоронцям вистачить розуму не виконувати злочинні накази банди україножерів і зустріч відбудеться без кровопролиття, яким постійно залякують українців «шоколадні» посіпаки.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com