Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
алкоголік Юга

Бувший член проросійської комуністичної партії і нинішній перефарбований у канонічного українського патріота Луценко, кинув за грати Лавриновича - колишнього щирого українського патріота і одного з засновників антиросійського Народного руху України, який згодом перефарбувався у члена проросійської Партії регіонів.

Якшо взагалі оцінити цю ситуацію, то це такий, майже еталонний, кругообіг гівна в українській політиці. А, якщо по суті звинувачень, то 109 КК України Лавриновичу - повна юридична маячня.

Комсомольський екскремент Луценко робить все можливе, аби Право і Правозастосування перетворилося на лайно. Лайно у яке можна марати будь-кого, без будь-яких підстав, лише за бажанням "вершитєля судєб".

Які, нахєр, дії з метою НАСИЛЬНИЦЬКОГО повалення конституційного ладу у Лавриновича? Кого там гвалтували? Конституційний суд? Так він сам , майже у повному складі, ліг під Овоча і з задоволенням ноги роздвинув.

Яке захоплення влади Лавриновичем, коли під час подій, які йому інкримінують, як злочин, він і був владою? Чому звинувачується, людина, яка, по суті, виконувала технічні функції, а судді Конституційного суду, які і прийняли рішення про повернення до Конституції України в редакції 1996 року, залишилися поза увагою ГПУ? Якщо вже саджати Лавриновича, то вони повинні сісти першими.

Хоча, насправді, з більшою юридичною логікою і більшою доказовою базою, можна вбачати захоплення державної влади у Турчинова, Яценюка, Авакова і т.д. у лютому 2014 року. Звісно, Лавринович ще те, хитровитрахане мудло, але це не привід спотворювати суть кримінального права.

Проте, думаю, тут ще треба згадатиі актуального зараз в Україні Орвелла :
"Кто владеет настоящим, тот владеет прошлым. Кто владеет прошлым, тот владеет будущим".

Ось, і Юга, як вірний лєнінєц, шиючі горбатого Лавриновичу зі звинуваченням у захопленні влади, створює вигідну для режиму Порошенка і його пропаганди, картинку нещодавнього минулого, аби всі забули про захоплення влади у 2014 р. у якому сам Югік приймав безпосереднью участь.

Олександр Ружанський

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com