Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пеця

На зустрічі української делегації з президентом США Дональдом Трампом питання постачання в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin не обговорювали.

Про це олігарх Петро Порошенко заявив в ефірі американського телеканалу Fox Business під час візиту в США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

«Щоб ви знали, Україна виробляє дуже ефективні протитанкові ракети сама…

У нас є тверде запевнення від наших американських партнерів. Ми не говоримо, чесно кажучи, про «Джавеліни», тому що ми самі виготовляємо...» -сказав Порошенко.

Академік Володимир Пилипчук переклав ці слова з дипломатичної, на звичайну українську мову:

«Повний облом американського турне поца Пеца!

Не лише США, але й Канада відмовилася надати "Джавеліни". Як заявили - вивчатимуть... Значить мають вже тверду впевненість, що Потрох працює на Орду і бояться, щоб він їй не передав секретні "Джавеліни" новенькими і запакованими в целофан так, як в Дебальцево залишили Орді навіть нерозпаковані американські сучасні радари контрбатарейної боротьби...

Пєц став ізгоєм у світі, став основним фактором як внутрішньої нестабільності, так і зовнішньої небезпеки для України!

Тобто, Потрох являє собою небезпеку не лише для України, але й для військового співробітництва США і Канади з Україною! Став її гальмом. А для України - гирею на її ногах!

Він так захопився хизуванням своєю хитрістю, що і сам не замітив як сам себе перехитрував… Він стільки наробив проблем Україні, що й незчувся, що сам став вже міжнародною проблемою...

А як казав Павло Глазовий:

- Нічого їздити у турне, якщо ти дурне!»

Микола Крамольник

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com