Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ВРУ

3 жовтня Верховна Рада прийняла цілий пакет фейкових «реформ», серед яких соцмережі особливо обговорюють «пенсійну реформу», яку академік Володимир Пилипчук відразу назвав геноцидом і так звану «судову реформу».

Приймали з численними порушеннями регламенту (під кінець дня у залі залишалось лише 117 кнопкодавів при необхідному кворумі 226), але на це вже давно ніхто не звертає уваги.

Що ж таке «судова реформа» по-новому?

Новації Господарського процесуального кодексу є переписаними нормами держави агресора – Російської Федерації.

Запропонована Порошенком фейкова реформа не тільки не вирішує питання створення справедливої системи судочинства, вона робить людей ще більш безправними, позбавляє людей рівності, закриває для бідних людей доступ до правосуддя, при цьому суди, які стають кишеньковими у Президента та його оточення, зможуть в повній мірі стати системою свавілля і, зокрема, вирішувати який закон відповідає чи не відповідає Конституції.

Негативні тенденції проекту Закону, які стануть суттєвою шкодою нашим громадянам, загрозою суспільству та прагненням України на шляху до Євроінтеграції, запроваджують:
- легітимізацію рішень попередньої влади щодо передачі у приватні руки земель, природних копалень, угідь, озер, надр, власність яких Конституцією закріплено за українським народом;
- запровадження механізмів рейдерства по рішеннях судів, прийнятих 10 років тому;
- наступ на свободу доступу до зали судових засідань;
- створення механізмів таємних зустрічей суддів із кожною зі сторін окремо та заборона під страхом відповідальності предмету фіксації розмови навіть учасником процесу;
- скасування права на вільний відеозапис у суді, зокрема неетичної поведінки суддів;
- створення серйозної загрози для єдності судової практики, підстав для прийняття сумнівних судових рішень та хаосу у правозастосуванні відповідних норм та положень, знищення незалежного і справедливого апеляційного процесу;
- встановлення обмежень щодо реалізації права на свободу мирних зібрань;
- створення бар'єрів для звернення громадян до Європейського суду з прав людини, тощо…

Відомий карикатурист Георгій Ключник вже встиг намалювати «судову реформу».

В статті викорастане фото Тетяни Ярошенко, яка зробила пояснення у Фейсбуці:

«Так сьогодні охороняють Верховну Раду , от тільки не зрозуміло від кого... фронт в нас, як відомо , на Донбасі, там воюють наши воїни проти ворогів України, а от для кого стоять автозаки у центрі Київа і кого так боїться наша влада , велике питання...»

Цікавий запис зробив у Фейсбуці Геннадій Чабаненко:

«Що до голосування судової реформи. Не читав і незнаю що там. Але я точно знаю, що всі без виключеня нардепи з нас роблят дурнів. Бо як пояснити те що жодна фракція, жоден депутат не блокував трибуну, ніхто не бив нікому пику. Але всі кричать що прийняли щось нєпоправімо страшне. Нас знов розводять.»

А сьогодні кнопкодави ВРУ будуть голосувати за «особливий статус» Лугандонії.

Закінчити статтю можна пророчими словами Кузьми Скріябіна: «Все що сидить у Верховній Раді повинно бути стріляне і п...»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com