Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
ВРУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов (Коган) розраховує, що Верховна Рада 6 жовтня проголосує в першому читанні за законопроект Порошенка, який вигідний Путіну.

Перехідні положення законопроекту про внесення змін до Конституції фактично не мають нічого спільного з децентралізацією і є виконанням давньої мрії Росії - розколу України шляхом дестабілізації внутрішньої ситуації.

Про це в ефірі "Громадського радіо" розповіла віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

За її словами, особливо це стосується 18 пункту перехідних положень.

«Якщо виконувати цей пункт так, як прописано в Мінських домовленостях, велика частина суверенітету віддається окупованим територіям, і це виглядає абсурдно - для чого тоді держава, якщо такі величезні права даємо окупантам?», - задається питанням політик.

«А це в Кремлі. І що б ми не робили з Україною, це жодним чином не вирішить проблему. Ніхто не заперечує, що Україні потрібна децентралізація, бо це запорука демократії. Є децентралізації в тоталітарних державах, де повинен бути сильний і страшний центр. Якщо ми цього не хочемо, то повинні робити сильними громади», - зазначила Сироїд.

Сергій Якимчук пише у Фейсбуці:

«Турчинов на вчорашньому брифінгу:
"Цей Закон називає Росію агресором... Всі хто не проголосує за цей Закон всі вони так чи інакше тоді працюють на Москву!"

Виходить Порошенко і Ко не називаючи війну війною і проводячи так зване "АТО", не визнаючи агресора і дату окупації української землі вже як мінімум останніх ЧОТИРИ роки співпрацюють з Путіним і працюють на Москву...»

Добрий аналіз подій зробила Тетяна Потураєва, яка написала у Фейсбуці:

«Несколько прояснил такую спешку с принятием президентского закона о реинтеграции Роман Бессмертный в эфире телеканала NewsOne. Вот тезисно, что он сказал:
- "Речь идет о создании двух Украин, двух премьер-министров. Теперь по этому закону у нас будет на Правобережье один премьер, на Левобережье (в этом законе не сказано же, что это Донецкая область, это будет и Харьковская, и Сумская области) - второй"
- Бессмертный также назвал имя так называемого левобережного премьера "Я вам скажу, кто им станет - это Александр Турчинов". (то-то он сегодня был таким грозным в ВР).
- Также подчеркнул, что президентский законопроект не говорит о вопросе Донбасса. "В этом законе ярко проглядывается попытка смоделировать развитие политического процесса Украины. В этом законе нет Донбасса. Нет, и не предвиделся. Поэтому так спешили, поэтому придумали легенду про требования западных стран".
- Об опасностях принятия сего "шедевра". Он сказал, что думал об опасностях, которые может принести этот документ, "но таких вещей и не мог представить".
- Резюмировал - Таким способом власть решила поделить сферы влияния, а не урегулировать конфликт на Востоке.
То-то на всех каналах БППшники поют осану гению своего лидера, абсолютно не вникая в суть. А может все-таки именно потому, что вникли?
Это похлеще "Харьковских угод" Яныка будет.»

Чорним гумором відзначився Юрій Юрченко, який написав:

«Зараз вирішується, що буде записано в підручниках історії, по яким будуть вчитись наші онуки - два варіанта:
1. Порошенко уклав зрадницькі і капітулянтські мінські угоди, але українці їх не сприйняли, усунули Порошенка від влади, та відстояли незалежність України.
2. Порошенко уклав мінські угоди, чим приніс мир Новоросії, та врятував її від агресії Західно-української республіки і знищив ворожу Україну та ввів її до складу Російської імперіїї.

Обирай сам за яким підручником історії будуть навчатись твої онуки»

Оновлено!

Станіслав Краснов пише у Фейсбуці:

«Прийняті ганебні антиукраїнські закони, що розривають Україну на частини.

Прийняті так само ганебно і підступно, за 10 хвилин, всупереч регламенту.
Це значно гірше за ''Харківські угоди'', бо через них ми втратили тільки Крим.

Зараз більшість людей прокинуться і почнуть казати - як це можна було допустити. А вже пізно.

Навіщо путіну було робити наступ на Сході, він і так отримав все що хотів через своїх посіпак прямо в ВР.

Під ВР відразу почались затримання, тільки люди почали збиратись
Кидають людей в автозаки.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com