Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Пєця

Як все ж гидко бачити і чути просто лавину логічних маніпуляцій, смислових перекручень і відвертої брехні по сьогоднішньому пакту Путіна-Порошенко.

Влада трощить мозок громадянам ідіотськими поясненнями, що використання в законі слів "агресія Росії проти України", відносно дій Росії, це таке сміливе визначення і московити всі, як один обурюються цією сміливістю української влади, а ось, слова "війна Росії проти України" - то погано, бо Путін нападе. За "агресію" не нападе, а за "війну" нападе. Дебіли, мля...

Та Путіну начхати, що ви там напишите. Йому важливо, що ви будете робити. Чи, навпаки, чого ви, потвори промосковські, робити не будете.

Визнали агресію Росії і окупацію території України ? - Розривайте дипвідносини, зачиняйте кордони, розривайте договір про дружбу... Коротше, робіть те, що роблять всі нормальні країни відносно країни - агресора.

Але ж ви нічого такого не зробите, правда? Ви самі, бляді кремлівські, знаєте, що не зробите. Навіщо тоді вам оце словоблуддя і виляння сракою?

А для того, щоб в кінці кінців, під прикриттям цих юридично-логічних маніпуояцій зробити так, як буде потрібне вашому кремлівському сюзерену.

Зараз знайшов текст свого інтервью, яке я давав ще в листопаді 2015 року одному ресурсу і фрагмент якого я тут відтворю. Я, звісно, не Кассандра, але за логікою розвитку подій та існуючих фактів, ще тоді розумів у який спосіб нас будут нагібати :

"Сейчас наметился приоритет политического влияния России (Путина) в Украине перед военным. Влияния, например, через политические проекты типа Оппозиционного блока; через олигархат, для которого понятие Родины второстепенно относительно бизнеса; вновь избранных депутатов местных советов, многие из которых на контролируемой Украиной части Донбасса являлись откровенными сепаратистами в период «русской весны» и, конечно, через международное давление на Украину, связанное с Минскими договоренностями. Договоренностями, которые юридически никчемны, поскольку подписаны людьми, не имеющими никаких законных либо делегированных полномочий от имени какого-либо государственного органа Украины.

Действия на осуществление такого политического влияние гораздо дешевле для бюджета Путинской России, чем даже военная поддержка ДНР-ЛНР. Не говоря уже о прямом военном вторжении. И не факт, что политическими методами Путину удастся меньше, чем военными. Я считаю, что даже наоборот."

Висновок простий. За цієї влади українських гнид, нам нікуди не дітися від московських вошей.

Збираємося 17 жовтня. Пора хоч з чогось починати…

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com