Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
політика

Українська влада послідовно, настирливо і рішуче ніде в документах не згадують про окупований Крим, — завяляє відомий експерт Андрій Ілларіонов.

Що стосується так званих «миротворців»: Путін запропонував їх для охорони місії спорстерігачів. Це не стосується охорони тих українських громадян, які знаходяться на території, окупованій російськими військами. Але загроза людям є саме там, де знаходяться російські війська. Де їх немає, там загрози нема. Тобто Путін намагається інституалізувати за допомогою зовнішніх сил (зокрема, миротворців) факт відділення цих територій від України.

Я не в захваті від зустрічної пропозиції української влади. Вони вкотре продемонстрували свою «забудькуватість» щодо всіх окупованих територій. Вони зробили пропозицію про миротворців на території Донбасу, але знову "забули" про окуповану територію Криму. А там так само відбувається переслідування українських громадян, їх викрадають, убивають, вивозять на територію Росії, садять у в'язницю тощо.
Отже, ми бачимо, що з однієї і з другої сторони спостергіаються ознаки якоїсь гри. Ця гра не має стосунку до відновлення контролю, відновлення суверенітету українських властей над усіма окупованими територіями... Ні пропозиція Путіна, ні пропозиція Порошенка не веде до звільнення окупованих територій...

Ось прийнятий новий закон про звільнення Донбасу. Знову-таки: а Крим де?... У даному випадку ми бачимо, що російські і українські власті грають просто в чотири руки в одну і ту ж гру щодо Криму. Українські власті послідовно, настирливо і рішуче ніде в документах не згадують про Крим... Тому, на превеликий жаль, варто визнати, що відносно Криму і Донбасу явно триває більш-менш узгоджена гра між властями однієї та іншої країни, - заявив Андрій Ілларіонов в інтерв'ю радіо «Ехо Москви».

Тим часом міжфракційна група «Єврооптимісти» заявила, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про особливі умови місцевого самоврядування в окремих регіонах Луганської і Донецької областей з порушеннями.

Про це «Єврооптимісти» повідомили у Фейсбуці

«В п'ятницю Андрій Парубій необґрунтовано завчасно закрив засідання, а також підписав законопроект 7164 одразу після його прийняття, порушивши процедури, що закладені в регламенті та імперативні норми про строки», - йдеться у повідомленні.

За словами групи, згідно з регламентом, спікер ВР підписує поданий на підпис закон не раніше двох і не пізніше п'яти днів з дня його подання. Тому, як заявляють депутати, підписуючи закон у день його прийняття, Парубій обмежив право народних обранців у дводенний строк звернутися до голови ВР з обґрунтованою пропозицією про внесення уточнень до прийнятого закону.

«На нашу думку, такі грубі порушення регламенту нівелюють та підтривають довіру до вищого законодавчого органу і є неприпустимими. Саме тому ми вимагаємо від регламентного комітету принципово поставитися до порушення регламенту та вжити всі необхідні заходи передбачені законодавством», - наголосила група.

До речі, цей ганебний закон, схоже, був подарунком української маріонеткової бандовлади російському диктатору Путіну на день народження.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com