Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Гаврилюк

Один з лідерів Майдану Антон Бондаренко (Мечеслав) звинуватив так звану «системну опозицію» у співпраці з олігархом Порошенком і у фактичній зраді національних інтетесів.

Його відеозвернення, яке було розміщено в Фейсбуці, додається до цієї статті.

В той же час Ігор Дехто написав:

«В ранці 21 лютого 14-го ми з побратимом прорвались до ВР , я змушував депутатів , які стояли перед Радою , вигукувати гасло "Слава Україні ! " , хтось покликав Парубія і той почав нас вмовляти покинути територію Ради і не лякати депутатів "ригів" , бо вони бояться йти голосувати ....
Я до чого . Тільки що виступив Єгор Соболев майже слово в слово повторюючі Парубія .....окрім матів нічого в голову не йде .

p.s. може бути "народним депутатом" людина , яку б"є народ???»

Цікавий запис у Фейсбуці зробила також активістка КВП Лілія Сулейманова:

«Вчора під Радою був Степан Ількович Хмара! Бійці батальону Донбас, інших батальонів! Ті, завдяки яким ми маємо мир на частині України! Серед бійців - мешканці окупованих теріторій, чиї домівки захопила пропутінська сво-л-о-та, завдяки шоколадним договорнякам! Я не дивлюсь телевізор, але декілька разів чула, що показують по ТБ, ніби під Радою зібрались алкоголики, зрадники, якись ідіоти... ЯКА НЕПОВАГА ДО ЛЮДЕЙ ШОКОЛАДНОГО ЗМІ!!!!!!!! Не кажучи вже про те, що злочинці при владі захопили собі все телебачення НЕЗАКОННО, для власної брехні! Але... відповідальність за таку брехню лежить на всіх "підлеглих" брехливих співробітниках цього лайна на ТВ, та взагалі на працівниках брехливих ЗМІ!!!!!! На кожному!!!!!»

І Георгій Ключник порадував нас новою влучною карикатурою.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com