Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Козел Пеця

Приречений олігарх Петро Порошенко і голова МВС Арсен Авакян (Аваков) посварились через те, що мітингувальникам вдалось встановити намети під ВРУ.

За даними УП від джерел в оточенні обох політиків, 17 жовтня Порошенко зібрав на Банковій керівників поліції. Козел був роздратований через те, що «людям Саакашвілі» вдалось встановити намети на Грушевського.

Порошенко звинуватив Авакова, що це той дозволив з'явитись наметовому містечку.

У пахана злочинного угрупування МВС були свої аргументи, мовляв, обираючи між кривавою бійкою на вулиці і «напівпорожніми наметами», він обрав останнє.

За даними УП, 19 жовтня ввечері Авакян знову був у Порошенка на Банковій.

До речі, блогер pauluskp ще пару днів тому відверто натякав, що Авакян допоможе Заходу (гарантії безпеки?) красиво «зливати» Козла Пецю.

Російський диктатор Путін давно вже дав наказ олігарх-гауляйтеру Порошенку розігнати новий Майдан, але цей наказ не виконується.. Авакян хоче жити, він мусить стати на коліна перед Трампом, як раніше він ставав рачки перед Могилевичєм.

Як інформацію для роздумів можна навести коментар vitaly goji, який написав сьогодні вранці у блог Геннадія Боценюка наступне:

«Козла стали восхвалять российские СМИ. Тайное становится явным? Пора западу активней брать козла за жопу. Запад, похоже, начал просыпаться. Все газеты пишут о козле как есть. Больше чем уверен что уже есть не один план раздавить гадину. Поставьте себя на место СЕРЬЁЗНЫХ людей на западе - Вам хочется возвращать ВПК орде? Пока всё идет по плану анонсированному в прошлом году - осенью майдан и внеочередные выборы. Пока всё ещё ласково уговаривают..»

А кнопкодав ВРУ Розенблат вчора намагався втекти з України… Не вийшло! Як кажуть в Одесі — «будем выносить»?

Микола Крамольник

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com