Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан 2017

Відомий письменник, кандидат історичних наук, активний учасник Революції Гідності, доброволець, учасник бойових дій на Сході України Антон Бондаренко (позивний Меч) реально розірвав своїм хрипким потужним голосом Віче на Майдані перед ВРУ.

Замість тисячі слів пропонуємо вам просто подивитися відео. Також можна нагадати для тих, хто не знав або забув, що російська медіапропаганда дуже довго розкручувала образ напівєврея Дімона Яроша (народне погоняло Ярошен) саме для того, щоб забити в інформаційному просторі світлий образ справжнього лідера української нації на сьогоднішній день.

По «чоколядних» це, звісно, не показують, але вчора вночі Мечеслав (Антон Бондаренко) просто своїм поглядом зупинив можливе кровопролиття біля нового Майдану, коли поліцайським бобікам уже дали наказ про штурм Майдану, але він вийшов як герой давнини перед щитами варти.

Щось подібне в давнину було сказано про волхва кудесника Межибора, який врятував місто Житомель (сучасний Житомир) від навали єврейсько-хазарської орди, вбивши голими руками кагана, після чого вороже військо втекло, злякавшись сили очей і телес Межибора.

До речі, голова Духовної течії «Великий Вогонь» Князь Огін у своїй традиційній недільній проповіді написав у свій блог про те, що він обов`язково відвідає повстанців нового Майдану, як він це робив декілька років тому і  нагадав про містичний вірш Євгена Сварожича:

«Зібралися герої і титани,
ламаючі важкі основи скель,
й багрово-синя господиня Хель
слідів шукала жовтої омани

Та стали ратичі в шипастий круг,
і скоро інших вже ніде не стало...
і пекло неіснуюче співало,
що стати другом може тільки друг.»

Оновлено!

Захисникам РевТабору зараз терміново потрібні теплі речі і протизастудні ліки. Холод пробірає до кісток!

Радаслава Огінська

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com