Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан 2017

Десяту ніч Майдан під ВРУ пережив без особливих провокацій. Поки що україножери з кремлівською майстерністю відволікають увагу суспільства від початку справжньої революції гідності.

Активіст Сергій Залізний написав у Фейсбуці:

«Наметове містечко розшируеться. Поставили декілька армійських наметів. Міхо ночує в наметі. Не вистачає дров, може у когось є непотрібні книжки ?! Приносьте книги радянські — спалимо стару систему».

Істеричне кукурікання узурпаторів з усіх «чоколядних» телеканалів підтверджує той факт, що страх юдейський все сильніше стискає ненажерливі потроха проросійської банди україножерів. І вони точно знають, чому втік Янукович — тому що мусорські виродки-вбивці розбіглися, а розбіглися вони не лише тому, що майданівці стали відстрілюватися, а насамперед тому, що після бійні на Майдані 18 лютого 2014 року на західній і центральній Україні активістами були захопленні обладміністрації і мусарні.

Шобла боїться, що і зараз може статися щось подібне, тому посилює охорону адмінбудівель, про що повідомляють соцмережі. Ігор Кваша наводить фото і пише у Фейсбуці:

«Тернопіль зараз, вул. Листопадова, проходи до міськради перекриті з обох боків. По законодавству це обмеження свободи пересування. з якого це дива люди не мають права вільно пересуватися в своїй країні і в своєму місті?

P.S.- якщо хтось йде з сумкою чи рюкзаком,то проводиться огляд особистих речей та перевірка документів. плюс купа працівників різних служб в штацькому і фотограф,фіксуючий всіх під міськрадою.от вам і вільна Україна...»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com