Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан

Вчора високопосадові Козли нібито обговорювали план зачистки революційного табору Майдану на вулиці Грушевського.

Така інформація надійшла до сайту ua24ua.net від розвідки Руху «Визволення».

Олігарху Петру Порошенку доповідають, що суспільство не підтримує Майдан, що у таборі постійно залишається від 30 до 50 людей і зачистка табору не становить серйозної загрози для влади.

Пропонується провести зачистку в одну з найближчих трьох ночей силами спецпідрозділів Національної поліції – зокрема, групою Юрія Голубана.

Приводом для зачистки має стати організована засланими агентами бійка із застосування вогнепальної зброї, відповідальність за яку покладуть на організаторів Майдану.

Перед зачисткою парламентський квартал буде повністю очеплений з подавленням мобільного зв'язку та можливістю вести прямі трансляції. Після зачистки ініціатори акції будуть оголошені провокаторами, які «привели та підставили ветеранів».

Одночасно буде організований фальшивий новий центр опору з підконтрольними владі організаторами, який закличуть до збройного опору. Це буде використано для залякування суспільства.

В залежності від кількості людей, які будуть готові до активної протидії репресіям, обговорюється можливість запровадження воєнного стану у Києві. Для цього у столиці зосереджено близько 4 000 військовослужбовців Збройних Сил України.

«Ну ну, нам адекватності висточає - з мечом прийдуть, від меча і подохнуть. Голубан крякне після зізнання» — прокоментував цю інформацію у Фейсбуці активіст Ревтабору «айдарівець» Святозар.

Інформацію підтвердив також активіст Михайло Чейпеш, який зранку повідомив про скупчення військової техніки і додаткові поліцайські загони в Маріїнському парку.

Ніч у таборі на Грушевського пройшла спокійно, але до 24:00 п'ятниці Президент не вніс до Парламенту законопроекти про Антикорупційний суд та про імпічмент.

Настає час істини. Герої Майдану потребують нашої допомоги.

До речі, допомоги читачів потребують і «Правдиві Nовини». Треба платити за світло (електрику) і за Інтернет, а грошей зовсім немає. Якщо у вас є бажання і можливість хоч парою гривень підтримати злиденну незалежну українську журналістику, то допомогу можна перерахувати на картку Приватбанку 5168 7551 0986 3817 (Геннадій Боценюк), или на рахунок Вебмані: Z188556699944 U411086398198

Оновлено!

Руслан Федоренко дописує у Фейсбуці і додає декілька фото:

Сьогодні вночі чекаємо гостей. Близько 22-00 поліції надійшла команда перекрити весь урядовий квартал. В районі Шовковичній зосереджені великі сили спецназу Нацполіціі, біля всіх виходів з Грушевського стоять автобуси з "космонавтами". Пожежні машини, швидкі, все як завжди в таких випадках. Судячи з усього Порошенко з Турчиновим вирішили діяти за планом оприлюдненим розвідкою Руху Визволення. Подивимося.

Оновлено!

Приблизно 3-15 (2-15 по-новому часу) ночі Володимир Косташ розмістив у Фейсбуці фото з поясненням: «В Києві помічено два водомети».

Можливо, штурм за старою ментівською звичкою почнеться о 4-00.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com