Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Мордхо Блінчиков

Поняття «хуцпа» в сучасному івриті означає «супернахабство». Це — властивість характеру, яка дозволяє зухвало і безсоромно брехати. Брехати, як Путін-Шаломов, брехати, краще Путіна! Або його старовинного родича, єврейського терориста Мордхо Блінчикова.

Академік Академії економічних наук України, професор, екс віце -Президент Генерального Комітету ПА ОБСЄ з питань економіки та науки Володимир Пилипчук пише у Фейсбуці:

«БРЕХНЯ є основною формою маніпуляцій суспільною думкою ВСІХ гілок і на всіх рівнях влади.
На цей раз розглянемо одну із сфер маніпуляцій – втрати в АТО:
-27 жовтня ц.р. -За три роки АТО понад 10 тисяч бійців загинули не від бойових дій, - Матіос.Тобто, щоденно гине більше 10 бійців - і це не пов"язано з БОЙОВИМИ діями?!?!
-15 серпня ц.р. – за три роки АТО -2307 загиблих в бойових діях і 871 - небойові втрати. Загалом – 3178.- Муженко
-5 серпня ц.р - 2600 загиблих військовослужбовців – Порошенко
-Статистика небойових не просто розрізняється у різних відповідях Міноборони (на три послідовних запити «УП»), вона кардинально розходиться. Сумарно у першій відповіді Міноборони за три роки АТО йдеться про 1456 небойових втрат, у другій – 470, у третій – 1490. Жодна цифра не співпадає з озвученою Муженком.
-Загальні втрати. Дані з трьох офіційних відповідей Міноборони(на три послідовних запити «УП») Загальні втрати (бойові плюс небойові) ЗСУ за три роки (2014-2016) у першій відповіді Міноборони складають 3618 загиблих, у другій – 2600, у третій – 3657.
-Окремо у другій та третій відповіді Міноборони наводиться статистика по небойових пораненнях Сумарно у першій відповіді Міноборони йдеться про 7172 поранених протягом 2014-2016 років, у другій – 8900, у третій – 10352. Ще раз: ці цифри у різних відповідях, але за один і той самий період часу АТО.
Виникає запитання :
-Чому за три з половиною роки ведення АТО й досі не створений Єдиний Реєстр Втрат у війні (ЄРВв), з диференціацією по видах втрат (вбитих, померлих від поранень, поранени), в тч по бойових і не бойових, в т.ч серед цивільних і військових, і обов»язково поіменно!
ВІДПОВІДІ прості, але ВБИВЧІ:
1.Щоб не платити сім»ям загиблих і скаліченим – тому БОЙОВІ втрати переводять в НЕбойові! Фальсифікація.
2.Щоб від суспільства скрити ВІЙСЬКОВУ НІКЧЕМНІСТЬ військових кадрів (від Порошенка, його ГенШтабу і до «приблатнених полководців»). Замовчування їх непрофесіоналізму задля утримання на посадах особисто відданих Потроху. і фальсифікація «перемог». Боязнь розголосу їх НІКЧЕМНОСТІ і розплати за неї…. це як хворому приховувати температуру від лікаря. Якийсь час це дозволяє уникати неприємних процедур лікування, але у підсумку - може призвести до трагічних і незворотніх наслідків.
3.Гра в піддавки ворогу, недооснащенність наших бійців сучасним озброєнням і засобами індивідуального захисту, спорудами колективного захисту, надійними засобами зв»язку, недостатність транспортної сан авіації і відмова в її закупівлях, погане харчування, невчасна медична допомога,дефіцит засобів лікування, нікчемна логістика, заборона на вогонь у відповідь. Зрадливість.
4.Продаж самих сучасних озброєнь на експорт під час війни (замість спрямування їх в АТО), неповернення вертольотів з комерційної аренди близькими до Потроха ділками, неякісність ремонту бойової техніки і розкрадання коштів виділених на ремонти, корупція при закупівлях в МО і інших силових структурах, торгівля з ворогом. Зрадливість і жадоба наживи і особистого збагачення.Торгівля на крові.»

Активіст Сергій Якимчук пише у Фейсбуці:

«Дивився вчора бенефіс Матіоса на телеканалі Zik в програмі Наталії Влащєнка "Народ проти". А перед тим, в іншій програмі виступав Зорян і Шкіряк. Я навіть не можу описати степінь їхньої брехні в їхніх спітчах.
Думаю, ну чому так відверто брешуть? Чому?
Бо так привикли жити... вони так живуть. Живуть і крадуть. Ці люди крадуть в нас і брешуть нам, бо зневажають нас і не бояться. І чим більше нас зневажають - тим більше в нас крадуть і нам брешуть... бо у своєму пониженні і корумпованності вони вже досягли дна.
Дивлюся на цього Матіоса і пригадується мені його життєвий шлях, кар'єра і насамперед декларація. Такий собі виходить український Казанова з дивовижною історією Успіху.
Ну судіть самі.
Він небагатий і зовсім некрасивий, а з його інтерв'ю видно, що воно - тупоголова наволоч, а з тої історії з тепловізором ми бачимо, що ще й дурак. Але він якось одружився.
Якось зустрілися дві половинки одного цілого, дві одинокості. І знайшлася навіть та, яка його якось покохала... голого, босого, кривого, йобнутого, дурного і некрасивого. Покохала і обдарувала!
І це була не Донна Роза з Бразилії, де як відомо багато диких мавп, бо і він ніякий не Педро, а скоріше Підрило. Ось так головний військовий прокурор вдало вийшов заміж за українську скритну доларову мільйонерку сумнівного походження.
Він опублікував електронну декларацію, згідно з якою більшість майна, яким він користується або доходи від якого є спільною власністю, належить не йому, а його дружині - Барах Ірині Василівні, яка його покохала.
І ось тепер ця людина заявляє, що навіть якщо би він став на коліна і промовив "Отче наш" люди би йому не повірили бо він представник влади. Ні не тому...
Люди не довіряють бо ти не можеш пояснити походження свого майна, бо ти не пройшов люстрацію, бо ти просто брешеш в очі і твоє місце в тюрмі.
Як ви вже набридли прокляті тварюки! Особисто я вже просто невзмозі слухати і дивитися цю відверту брехню від політичних виблядків і моральних покручнів.
Якби я міг зібрати вас, всіх цих порошенків, ахметових, луценків-матіосів і різних бе-пе-пістів в одному місті, то я би навіть надів "пояс шахіда" і прийшов до вас в гості щоб підірвати вас усіх одним махом! Бо якщо вже і загинути в боротьбі з вами то принаймі щоб недаремно, а не так як Герої Небосної Сотні чия кров досі вимагає помсти...»

Насправді то вони нас дуже бояться, хоч і зневажають...

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com