Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   

Банда україножерів і цієї ночі не наважилась штурмувати революційний табір, хоча детальний план «зачистки» вже розроблений і за інформацією близьких до АП людей диктатор Путін вимагає від Порошенка негайно розігнати Майдан.

Поки що режим кожного дня відволікає суспільство від протестів кривавими сенсаціями (зараз соцмережі обговорюють смерть Окуєвої), а ЗМІ і потрохоботи намагаються принизити, очорнити Майдан. Як то кажуть — «всі консеви відкрилися». Пропогандони розповідають, що і людей під ВРУ нібито мало, і люди начебто не ті. Гарну відповідь на це «чоколядне кукурікання» дав один з лідерів революційного табору Антон Бондаренко (Мечеслав), який 29 жовтня написав у Фейсбуці:

«Сьогодні на Площі - тисячі людей!
Це фото я зробив близько 14 години зі сцени.
Майже всі ЗМІ - підконтрольні олігархату. Також спецслужби якось відфільтровть соц мережі - новини про революційний табір не потрапляють у фб стрічки новин. Вони спотворюють, перекручують, замовчують. Але це їм не допоможе.
Тисячі людей приходять не за політиків - а за НОВУ СИСТЕМУ ДЕРЖАВНОГО УСТРОЮ.»

Що ж до вимог Майдану, які майже нікому не подобаються, то можна навести непоганий запис професійного політикана Олександра Донія:

«Що не так з вимогами протестувальників під Верховною Радою?
Відразу напишу, щоб не було нерозуміння, що я аж геть не противник протестів проти нинішньої влади, а якраз навпаки, вважаю, що нинішня влада веде Україну до катастрофи(та , власне, катастрофа вже є-ми найбідніші і найкорумпованіша країна в Європі, з цинічною і ненажерливою владою).
Окрім того, я вважаю, що краще робити помилки, аніж не робити нічого.
Тому протести під Верховною Радою я підтримую.
Та що ж не так з вимогами протестувальників?
Біда в тому, що виконання вимог, які висунули протестувальники жодним чином не змінить ситуацію в Україні. Жодним. Влада продовжуватиме збагачуватися, а народ і далі жебракуватиме. Україна і далі сповзати ми у ментальний "рускій мір"(контроль медіа, маргіналізація опозиції, монополізація економіки і влади).
Подумайте самі. Які вимоги висунули протестувальники? 1. Антикорупційний суд. 2. Зняття недоторканості з депутатів. 3.Новий закон про вибори.
Постояли тиждень-другий і народили ще одну вимогу: 4.закон про імпічмент Президента.
І що? Та нічого, навіть у разі тотального прийняття всіх цих 4 законів.
Узурпація влади в Україні відбулася не на рівні Вкрховної Ради. Верховна Рада-це нині не влада, це зграя кроликів, які б'ють в барабани за командою з Адміністрації Президента. Буде команда-та вони на тих барабанах своїми чи чужими картками симфонію забабахають, а не те, що марш. А не буде вказівки-самі вони геть в політичному плані імпотентні не самостійні.
Чи заважатимуть ці 4 вимоги монополізації влади Порошенка? Ні, не заважатимуть.
1.Антикорупційний суд, як і всі суди під Порошенком (і безліч "антикорупційних" структур) неформально узгоджуватимуть діяльність з АП. (Всякі НАБУ, ГПУ, Печерські суди Вам у приклад).
2. Недоторканість депутатів-тема популярна в народі. Але жодним чином не впливає на зловживання. Он, у міністрів нема недоторканості, і що? Та нічого. Покращення депутатського корпусу від цього не відбудеться. Переконаєтеся згодом.
3. Закон про вибори? Ви думаєте, він буде краще? А чому не гірше? Прийматиме то його ВР, абсолютно підконтрольна Президентові. Назвуть Вам "відкриті списки", і дадуть повну мажоритарку. От тоді і почухаєте потилицю:а де ж і коли нас надурили ? Та буде пізно. Вже не кажу про тезу "контрольованої опозиції"-спочатку типу "справедливий закон" про вибори, і лише потім самі вибори. Теза облудна за своєю суттю, і зрештою функцію поховання дострокових виборів вона вже виконала.
4. Навіть "страшний" закон про імпічмент може бути прописаний так, що Президентові він в житті не загрожуватиме. Виписали ж ці депутати закон про люстрацію так, що під нього не потрапив міністр уряду Януковича Порошенко(!).
Тому і перехоплює ініціативу Порошенко, і каже, що і він проти недоторканості нардепів, та і про Антикорупційний суд трохи не з дитинства мріяв. Почекайте, Ви ще дочекаєтеся закон про "відкриті списки" від БПП.
А опозиція і тоді навряд усвідомить, що через агентуру СБУ в керівництві партій і громадських організацій насправді підіграє владі.
То чого ж боїться Порошенко , і яке гасло слід було висувати?
Єдина необхідна вимога-дострокові перевибори Президента.
Скажете, людей було б менше на протесті? Можливо. Хоча згідно соціології понад 50 % українців підтримує дострокові вибори Президента.
Скажете, що підконтрольна Порошенкові Верховна Рада не задовольнила цієї вимоги?
Так, не задовольнила б. Але суспільство і опозиція почали б мислити в правильному напрямку. Відсіялися б "контрольована опозиція", яка лише імітує боротьбу, почався пошук спільних оптимальних кандидатів, почався б пошук алгоритмів співпраці і боротьби з адмінресурсом і фальсифікаціями на виборах.
А так, коли прийде час президентських виборів знову все це не встигатимуть. Що лише потрібно Порошенкові і його клептократичному режиму.
От як багато залежить від правильних гасел і вимог.»

Не можна також не пригадати слова Героя України Степана Хмари:

«ТІ, ХТО СЬОГОДНІ НАМАГАЮТЬСЯ ОЧОРНИТИ ПРОТЕСТНИЙ МАЙДАНЧИК БІЛЯ ВРУ - ЦЕ БРЕХУНИ, ЯКІ ВТРАТИЛИ СОВІСТЬ, АБО ЗАВЕРШЕНІ ДУРНІ!!!»

Що ж до причетності на Майдані «нових кулявлобів», тобто Грішина (Семенченка), Соболєва, Лещенка і тому подібне, то раджу подивитись відео на якому Антон Бондаренко (Меч) пояснює кнопкодаву ВРУ Мустафі Наєму чому йому не місце серед патріотів.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com