Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Мечеслав

Антон Бондаренко (Меч), який є одним з реальних лідерів протестного руху, дописує у Фейбуйі:

«ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАБУ.
Справа проти синка злодія та колоборанта авакова вже отримала надзвичайний резонанс.

Керівництво та співробітники НАБУ!

Починаючи з цього дня, саме з цього дня, Ви отримали надзвичайний кредит довіри українського суспільства. Раніше до Вас ставились як до частини корупційної системи. Але починаючи з цього дня - на Вас дивляться як на єдиний неупереджений правоохоронний орган. Середовище патріотичних об'єднань вже зараз готові всіляко сприяти Вам, а ветерани бойових дій готові в разі необхідності встати на Ваш захист. Просимо Вас - виправдайте наші очікування. Сподіваємось на те, що вже найближчим часом Ви реалізуєте розслідування щодо злочинів "сім'ї" порошенка.»

Олександр Ружанський пише:

«Після чергового теракту, на цей раз з вбивством Окуєвой, знову постає питання про відставку керівників силових відомств, які не в змозі, або не мають бажання, впоратися з розгулом тероризму в країні.

Власне, я і сам неоднарозово писав про таку логічну реакцію держави на безпорадність тих, хто повинен боротися з тероризмом і попереджувати його прояви.

Втім, вимушений визнати, що такий механізм може позитивно вплинути на ситуацію в тому випадку, коли вже є в державі така традиція подачи у відставку за власним бажанням, тими високопосадовими держслужбовцями, які можуть прийняти на себе частину відповідальності за якийсь негатив у його відомстві, або коли таке рішення про відставку приймає керівництво держави.

Дивлячись на новітню історію України ми бачимо, що такої традиції у нас немає взагалі. Всі високопосадовці тримаються за свої посади до останнього, чипляючись за свій статус руками, ногами, зубами і нігтями. А якщо в цих особах ще й зацікавлено вище керівництво країни, то відірвати їх від держаного крісла стає практично неможливим.

Такий персонаж, як Муженко повинен був вже давно не тільки подати у відставку за своє злочинно бездарне керівництво армією, а взагалі застрелитися, як справжній офіцер. Разів десять. Справжній, ага...

Після Княжичей Арсен Аваков повинен був теж подати у відставку і поїхати у який-небудь високогірний вірменський монастир замолювати гріхи. Але ж це не в правилах бізнесмена Авакова. Тут втратив - там заробив. Завтра десь все компенсується.

З керівником студії СБУ-пікчерз, Васею Грицаком таж сама історія.

Але, головна проблема з відставками, чи то добровільними, чи то примусовими, вищих посадових осіб в нашій країні зараз полягає в іншому :

Ні відставка Грицака, ні Авакова чи Муженка ніц нічого не змінить. На жаль. Допоки цей промосковський режим Порошенка буде керувати Україною, жодна персональна рокіровка в його рядах проблему безпеки в країні не вирішить. І взагалі, будь-які системні проблеми в країні за цієї влади вирішити не уявляється можливим. Зовсім.»

Оновлено!

О десятій ранку 1 листопада Олександр Ружанський написав у Фейсбуці:

«Трошки додам цікавинок до затримання Авакова-джуниора.
Разом з ним був затриманий його друг, такий собі Володимир Литвин…

Саме телефон цієї особи засвітився у звіті по придбанню скандальних рюкзаків у “Віснику державних закупівель”.

Володимир Литвин має власне швейне виробництво, де імовірно і були відшиті рюкзаки для МВС.

Зараз, як зазначено на сторінці Володимира Литвина у ФБ, він є СЕО в компанії “SL- Ira”, яка належить Ірині Слоневській - харківському дізайнеру і вдові Євгена Слоневського, вбитого в березні 2014 році на замовлення проросійського терориста Євгена Жиліна.

Ірину Слоневську ми можемо побачити у спільному кіпі Єгора Кріда і Тіматі...

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com