Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Майдан

Ніхто й не сумнівався, що брехливі провладні ЗМІ будуть вперто мовчати про тисячі людей на народнову Віче під ВРУ, щось там в рота набравши.

Але незважаючі на інфораційну блокаду і блокування поліаями автошляхів на Віче під Верховною Радою зібралось дуже багато людей.

Після встановлення символічного каменя, який схожий на ісландський памятний камінь, на якому написано про право народу на повстання, Михаель Саакашвілі, що виступає одним з організаторів акції «Велика політична реформа», звернувся до депутатів Верховної Ради України. Він зажадав від кнопкодавів ВРУ проголосувати за закон про імпічмент президента. Якщо ж цього не станеться до третього грудня, то у такому разі Саакашвілі пропонує почати процес "народного імпічменту".

Зрозуміло, що цей парламент цього ніколи не зробить, як і не збирався відправляти у відставку вірменсько-єврейського бандита Авакяна (Авакова).

Активіст нового Майдану Петро Гудзь написав у Фейсбуці:

«Голосування за відставку Міністра МВС Арсена Авакова знову яскраво продемонструвало, що ВР - це зміїне кубло з властивостями хамелеона.

Згадайте, скільки наших так званих "політиків" по всім інтерв"ю та політичним шоу тринділи про необхідність "поганою мітлою гнати Авакова"? А скільки в результаті проголосували "ЗА"?»

Про відставку Порошенка і Авакова говорив на Віче відомий доброволець Антон Бондаренко (Меч), який презентував новий формат Майдану — КОН (Координаційне об`єднання наметів). Він також зауважив, що серед активістів наметового містечка немає ніяких конфліктів, а будь які непорозуміння спокійно вирішиються під час нарад старшин.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com