Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
Дебіли, б...

Якщо хтось міг повірити, що в найкорумпованішій країні Європи, а може, і усього світу, щось робиться не для посилення корупції, то він або повний дурень, або гнойний «потрохобот».

В Україні під шумок про реформи створюється новий корупційно-силовий підрозділ з надзвичайними і поки що нікому не зрозумілими функціями — Державне бюро розслідувань (ДБР). У ДБР вже є навіть керівник зі співучим прізвищем — Труба (можливо, ті хто призначав Романа Трубу керівником ДБР були російськомовними і для сміху призначили людину, яка нібито завалить всю роботу за визначенням методики капітана Врунгеля з відомого мультика (дело труба).

До речі, Роман Труба — кум сумновзвісного кнопкодава ВРУ Сергія Пашинського.

Обрано першого заступника і заступника директора Державного бюро розслідувань України.

Відповідні результати рейтингового голосування ввечері 16 листопада голосила конкурсна комісія.

Першим заступником голови ДБР обрана Ольга Варченко, заступником директора – Олександр Буряк. 

Кандидатуру Варченко підтримали всі дев’ять членів комісії, Буряка – шестеро.

Пропозиції про їх призначення комісія направила керівникові ДБР.

Як відомо, Ольга Варченко очолює процесуальне керівництво в так званому “департаменті Кононенко-Грановського” Генпрокуратури (управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ).

Раніше вона працювала в прокуратурах Києва і Київської області.

У ЗМІ Варченко згадується у зв‘язку з протиправним заволодінням автомобілем та закриттям кримінального провадження стосовно банди “чорних ріелторів”, на причетність до діяльності якої перевірявся її чоловік – працівник міліції.

У 2016 році Варченко нагороджена президентом медаллю “За працю і звитягу”.

У період Майдану – заступник начальника слідчого управління прокуратури м. Києва.

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«ЩОДО ОБРАННЯ ГОЛОВОЮ ДБР ТРУБИ.

З одного боку, добре, що не Матіос. А з іншого, і за великим рахунком, будь-які призначення на такі посади в результаті політичних договрняків, що і відбулося з обранням Труби, є неприпустимими.

Два політично-кримінальних угруповання - НФ і БПП, в результаті взаємних домовленостей, обрали на посаду керівника головного слідчого органу країни кандидатуру, яка не буде заважати їх політичному існуванню і їх кримінальній діяльності. У когось є сумніви в цьому? В мене їх абсолютно немає.

І не забуваємо, що нікуди не ділося процесуальне керівництво слідством прокуратурою, яке унеможливлює незалежність будь-якого слідчого органу. А ГПУ у нас очолює відомий кримінально-політичний аферист і просто покидьок - Юрій Віталійович Луценко. Які надії і які питання можуть бути? Все це дешевий марафет і показова вистава від олігархічно - злодійської влади моральних збоченців.»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com