Loading...
   

Підписка на RSS

Ваша електоронна пошта:

 

   
   
бойовики ФСБ в Україні фото

Шановні читачі! Пропонуємо вам підсумкову статтю про найважливіші події минулого тижня, яка написана українською мовою.

Традиційна підсумкова стаття російською мовою у нас завжди публікується вранці у понеділок, а в неділю ми можемо розміщувати дайжджест важливих новин українською, якщо вам ця ідея сподобається. Статті будуть різні, це не переклад, тож якщо ви чогось не знали, забули, або не звернули увагу, то «Правдиві Nовини» одразу допоможуть вам зрозуміти, що в нашій країні відбувається насправді.

Почати треба з допису активістки КВП Лілії Сулейманової від 17 листопада:

«Підсумки незакінченного тижня - Забито у Маріупольському СІЗО білоруса Ігора Клевка до доведення до божевільні. Було декілька судів, де він казав, що його забивають насмерть. То не вірив, що залишиться живим.

До Лук"янівського СІЗО забаронили більшу частину продуктів, яку могли приносити родичи. Сьогодні бачила жіночку, яка умоляла взяти кусочек буженини. Люди виходять з повними сумками назад. Відчай!
Сепара, який ледь не вбив ОУНівця - намагаються випустити під різними привідами.
Викрали Вано Надірадзе! ЦЕ вже очевидний злочин! Навідміну від того, що реально людей пачками відправляють то в Росію, то Білорусь.... Приклад - Аватаров, якого переправили з КИЄВА через кордон!!!!
Всі, хто захищав Україну, знаходяться під загрозою! КДБ в Україні знищує Українців, Білорусів, Грузин, Чеченців, навіть Росіян, яки захищають Україну! КДБ під кервницьтвом паращенка, авакяна та всій злочинній банди, яка засіла в Україні! путіньска-парашенківська банда знищує Україну з середини та з зовні.
І це не всі "новини" про які навіть я в курсі»

У міжнародного співтовариства закінчується терпіння у зв'язку з нестачею практичних результатів боротьби з корупцією в Україні.

Про це в інтерв'ю «Суспільному» заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоханнес Хан.

«У плані боротьби з корупцією, на мій погляд, фактичні результати досить скромні. Я вважаю, за цим повинна пильно стежити влада: уряд і інші її органи. Справа не лише в створенні інститутів або наявності необхідного законодавства, але і в тому, як воно реалізується», - заявив єврокомісар.

За його словами, саме в практичному втіленні ЄС бачить серйозну недоробку, на яку Київ повинен звернути увагу.

«Якраз в цьому у міжнародного співтовариства все більше вичерпується терпіння», - підкреслив Хан.

Мирослав Сакалош так прокоментував у Фейсбуці цю новину:

«Фальшива пісня із ЄС, яку співають і в США... тіпа вони діти найменшої групи яслів дитсадка... і раптом прозріли... без аналітиків... розвідки... засланих шпигунів... баснословно проплачених агентів впливу, вхожих просто всюди... які нібито працюють не за казкове бабло, а на патріотизмі, як в СБУ... та не відали... не відають... тіпа вірили наївні... що Підорошенко і є Підорошенко... а небачений реформатор.. який одразу заявив, натягши тісну на жирну пику корону, що бізнез, як і обіцяв, не продасть, бо створить найсліпіший в нашій галактиці сліпезний траст із Ротшільдгруппен... по суті прийшовши мародерити під час війни реформуючи тільки свох і приближеної нечисті кармани... і про це в Україні навіть всі діти знають... не знають тільки і далі в керівництві ЄС та США.»

А от що пише у Фейсбуці академік Володимир Пилипчук:

«Продовження «Гібридної війни» - то феномен не лише Путіна, а результат «гібриду» Путіна з Порошенком?

ОСЬ саме тому, Потрох не хоче законодавчо визнати агресію Орди – і назвати війною, А Лугандонію - ОКУПОВАНОЮ ТЕРИТОРІЄЮ!!! Бо за міжнародним правом -окупанти, і лише Окупанти несуть ПОВНУ відповідальність за життя і забезпечення громадян на окупованій території. Тобто, тоді Україна не повинна буде платити ні зарплати , ні пенсії людям, ні нести витрати по газо-водо забезпеченню тих територій які живуть на окупованій території.. Але тоді життєвий стан тих людей різко погіршиться. і вони вимушені будуть: - частина або втікати звідти, інші - братися за зброю, щоб вигнати окупантів-ординців. В результаті -нинішня війна може закінчитися швидше, ніж на те розраховують путін-потрох.... А ось саме цього (прискорення закінчення війни) не бажають ні бариги Путіна, ні бариги Потроха. Бо втратять : - А) бізнес на крові, Б) ефективний інструмент впливу на людей на своїй територіях (залякувавнням, оправданням фантастичних витрат бюджету -як оправдання масштабів його розкрадання) В) як інструмент впливу на електорат – «на переправі коней не міняють», або – «а якщо президентом буде інший, то буде ще гірше», « де гарантія, що інший президент не буде ще гіршим від нинішнього», або -«втратимо території»
-Українські пенсії в лугандонії вищі від тих які там платять агресори рублями (наприклад 8500 гр. – отримує колишній шахтар, а працівник "Точмашу" - 5500. А ще там у них місцева пенсія з лугандонії (ВВАЖАЙ - з ОРДИ) у шахтаря - 6600 рублів, у працівник а "Точмашу" -2500 рублів, рахуйте самі. Але ж пенсіонери з окупованої території не бажають втрати ні однієї з них) – тому зацікавлені в продовжені нинішнього правового стану – тобто в невизначеннгості :- то війна, чи буза? АК якщо віна, то яка – громадянська, чи визвольна (відбиття агресії Орди Україною)

Пенсіонери в Лугандонії в більшості мають три паспорти - український, лугандонський і ординський. І влада ні орди, ні лугандонії не вимагає (так як було в Криму) здати український паспорт, і прийняти «підданство» путін-захарченка-пятницького… Бо саме так задумано, вмонтовано в «ординсько-лугандонську політичну систему» - як елемент гібридної війни І «гібридної» не лише з боку Путіна, але в «гібридну» війну проти України самого Порошенка. Продовження «Гібридної війни» - то феномен не лише Путіна, а результат «гібриду» Путіна з Порошенком ?

Саме тому патріотично налаштованих до України партизан, що діють в тилу Лугандонії, виловлюють і нищать українські спецслужби ( приклад з загоном «Равлик»). Здавалося б – мали б підтримувати і забезпечувати, але – НИЩАТЬ. Тобто Потроху є не вигідний підрив Лугандонії ні з середини… ні зовні - засобами з України ( патріотів судять і відправляють в тюрму, або вбивають демобілізованих АТОшників «невідомими особами» і кінці в воду… а сепарів – відпускають з залу суду).
-Саме тому розкрадаються "гроші на війну", а Армію не озброюють ні самими сучасними вітчизняними розробками, ні турецькими засобами зв"язку.. -Щоб загальмувати зростання військового потенціалу нашої Армії - бо Путін буде незадоволеним... Бо Путін - НЕНАПАДЕ!!!

Саме тому в Лугандонії бойовики заявляють : «При угрозе режиму Порошенко ситуация на Донбассе вспыхнет мгновенно

Саме тому росіянам і громадянам інших держав, які воюють на стороні України Порошенко відмовляє в наданні українського громадянства, а деяких екстрадує на вимогу антиукраїнських керівників іноземних держав.

Саме тому, була знята державна охорона з Окуєвої… Або вбиті «від неналежної охорони» Шеремета, Воронєнков…

Саме тому Україна платить і зарплати , пенсії людям Лугандонії, які живуть на окупованій території.., несе витрати по електро-газо-водо забезпеченню тих територій…

Я не здивуюся, коли пройде інформація, що Потрох платить зарплати особисто Захарченку і П»ятницькому

Нинішня ситуація, то є «гібрид» Путіна з Порошенком».

Журналіст Олександр Ружанський пише у Фейсбуці:

«Що я мушу сказати відносно переслідування діючою владою громадян Грузії? Скажу те, про що казав вже давно і не раз:

РЕЖИМ ПОРОШЕНКА - Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ.

І це не лозунг. Це факт, усвідомлення якого дає логічні відповіді на будь-які незрозумілості у поведінці нинішньої української влади.

Чому Гіркін спокійно вийшов з оточення в Слов'янську, а українські військові і добровольці були розстріляні московитами при виході з оточення під Іловайськом? - А ось саме тому.

Чому потім сталося вельми прогнозоване оточення української армії у Дебальцево і не було зроблено жодної спроби контратакувати на інших ділянках фронту, де сили ворога були послаблені, для виправлення ситуації і запобіганню ганебній втечі наших військових з "Дебальцевського котла"?

Чому діючою владою переслідуються добровольці і військовослужбовці - патріоти і чому нею були вбиті віддані Україні патріоти Олександр Музичко і Олег Мужчиль?

Чому відбулися зрадницькі мінські угоди і чому у Мінську Україну представляє кум загарбника української землі Путіна - кадебістський вилупок, українофоб Медведчук?

Чуму в кінці кожного серпня влада вшановує пам'ять чотирьох загиблих нацгвардійців, які цю владу захищали і зовсім не згадує про сотні загиблих під Іловайськом українських вояків, які захищали Україну?

Чому Україна і досі не просто не розірвала дипломатичні відносини з агресором, а ще й має з Росією діючий договір про дружбу, співробітництво і партнерство?

І таких "чому" можна задати і згадати ще не один десяток. Тому, сьогодні, коли режим розпочав полювання на грузинів, які захищали Україну у війні з Росією, питань, чому це відбувається не повинно бути. Питання є тільки одне : чому цей пропутінський режим в Україні і досі існує?»

А розвеселив користувачів соцмереж жирний «геній піару» Антоша Геращенко, який після того, як його турнули з посади радника пахана МВС Авакяна (Авакова), почав рекламувати тортики «Рошен» на своєму блядському сайті «Миротвоець». Марина Петренко пише у Фейсбуці:

«Миротворець йoб@нувся (або продався) остаточно і безповоротно ...»

А найсвіжіший анекдот у стилі чорного гумору видала Мирослава Гонгадзе:

«Друзі, підкажіть, з моїм призвищем в Україну ще безпечно приїзджати?»

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com